Лікарі розповіли, як українцям вберегтися від літніх недугів

Дата публікації
Лікарі розповіли, як українцям вберегтися від літніх недугів

Збираючись у відпустку за кордон, треба поцікавитись, які там поширені хвороби

Влітку під кабінетами терапевтів і лорів застуджених не менше, ніж узимку.

Українські лікарі розповіли, що ангіни, отити і кишкові розлади - найпоширеніші хвороби, які люди можуть підхопити улітку.  Інколи з відпочинку можна привезти і більш екзотичні недуги, наприклад - жовту гарячку, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У Києві малюки ніжаться в озері , хоча поруч оголошення – купатися заборонено. Діти плавають, але не пірнають і води у рот не беруть.

Вода справді брудна – кілька злив, що  пройшли над Києвом, змили в озеро непотріб. Щоб люди не підхопили кишкової  палички, лікарі купатись тут заборонили. 

Під кабінетами терапевтів і лорів застуджених не менше, ніж узимку. Приходять з отитами та ангінами. Це, переважно, від переохолодження – надмірного купання у річці, чи сидіння під кондиціонером , ввімкненим на великий холод.

Щоб і не захворіти, і почуватися комфортно, лікарі пропонують потоки холодного повітря спрямовувати вгору, а не на себе, а температура має відрізнятись лише на 3-4  градуси від тієї , що надворі.

Звертатись у травмпункт радять і людям, яких вкусила будь-яка тварина . Через рану в організм може потрапити правець – смертельно небезпечна хвороба.

Збираючись у відпустку за кордон, радять поцікавитись, які хвороби  поширені  там і, за потреби, зробити  щеплення.

Окрім жарознижувальних таблеток, в аптечці відпочивальника мають бути тест-смужки для вимірювання ацетону, ліки проти алергії, дезінфікуючі та спеціальні соляні розчини, які допоможуть при отруєннях. 

Кореспондент ТСН Оксана Щербина 

Як вберегтися від літніх та екзотичних хвороб?

Як вберегтися від літніх та екзотичних хвороб?
Наступна публікація