Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Супрун пояснила, чому треба обов'язково снідати

За її словами, люди, які не снідають, схильні набирати вагу.

Сніданок дозволяє стимулювати пам'ять, концентрацію уваги і готовність вчитися, у цьому впевнена виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

"Продуктивний день треба починати зі здорового сніданку. Хоч це може здаватись досить простою чи навіть банальною порадою, проте багато дорослих людей нехтують сніданком, хоча знають, що це гарантований шлях до проблем зі здоров‘ям", - написала очільниця МОЗу на сторінці в Facebook

За її словами, план по боротьбі із зайвою вагою не спрацює.

"Пропускати сніданок, якщо ви худнете - не найкраща ідея. Дослідження говорять, що люди, які зазвичай не снідають, більш схильні набирати зайву вагу через те, що не можуть контролювати почуття голоду. Звичайно, відсутність сніданку може зменшити кількість калорій, спожитих протягом дня. Однак це не є ефективним і безпечним методом схуднення", - впевнена Супрун.

Своєю чергою без сніданку буде важче думати, адже між вечерею і сніданком проходить 8-12 годин. Снідати краще не пізніше, ніж за дві години після пробудження.

"Після пробудження ваш мозок потребує підзарядки, щоб нормально функціонувати. Результати досліджень вказують, що саме поживний сніданок дозволяє стимулювати пам'ять, концентрацію уваги і готовність вчитися. Особливо це важливо для дітей і підлітків", - написала очільниця МОЗу.

Раніше очільниця МОЗ Уляна Супрун підняла тему необхідності бахіл. Зі слів чиновниці, їх варто надягати лише в операційних та приміщеннях, де має бути стерильно. В інших випадках цього робити не варто, навіть якщо у вас це вимагають. Адже це додатковий спосіб нажитись за рахунок пацієнта: одна пара коштує від двох до восьми гривень.

ВідеоУляна Супрун розвіяла міф про необхідність бахіл у лікарнях для відвідувачів

Тему необхідності бахіл порушила очільниця МОЗ - Уляна Супрун. Зі слів чиновниці, їх варто надягати лише в операційних та приміщеннях, де має бути стерильно. В інших випадках цього робити не варто, навіть якщо у вас це вимагають. Адже це додатковий спосіб нажитись за рахунок пацієнта: одна пара коштує від 2 до 8 гривень.

Уляна Супрун розвіяла міф про необхідність бахіл у лікарнях для відвідувачів

Вибір редакції