Медики дали поради, як швидко адаптуватися до раптової осені

Через різку зміну температури українці почали масово хворіти.

Не встигла в Україну прийти осінь, як у черги до лікарів вже вишикувалися пацієнти – і все через різку зміну температури, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

За словами лікарів, тепер у них що не пацієнт, то все через зміну погоди, оскільки різкий перехід від високих температур до низький – це неабиякий стрес для організму.

"Вже є пацієнти з достатньо високою температурою, є пацієнти із загостреннями різних хронічних хвороб. Більше за всіх відреагували метеозалежні люди", - наводять медики статистику.

Медики наголошують, що на адаптацію організму до нової погоди потрібно тиждень, але що слабкіший імунітет, то довше звикатиме людина.

Як пристосуватися до осені. Поради спеціалістів

У деяких регіонах погода давно цілком осіння, а після довгої спеки в низьких температурах жити складно, особливо якщо нехтувати своїм здоров‘ям. 

Найкращим другом має стати вітамін Ц. Без апельсина чи лимона медики наказують день не завершувати. Людям, які прив'язані до ліків - не пропускати час їх приймання. Крім того всім слід достатньо відпочивати і займатися спортом.

Як повідомлялося раніше, осінь в Україні буде теплою, лише на початку вересня можливе похолодання. Синоптики стверджують, що осінь вже розпочалась і триватиме 4 місяці.

Людмила Бадалян. ТСН, 1+1.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: