Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МОЗ проведе "спецоперацію" для боротьби з кором на Львівщині

Львівська область лідирує за показниками захворюваності.

У Львівській області проведуть спецкампанію з вакцинування від кору досі нещеплених дітей. У регіон уже доправили 52 тисячі доз вакцини, американського і бельгійського виробництва і створили мобільні групи лікарів, які два тижні у лютому працюватимуть у школах.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Вакцинуватимуть учнів віком від 6 до 18 років, однак робитимуть це лише за письмової згоди батьків. Їх обіцяють всіляко переконувати. Після Львівщини довакцинацію дітей проведуть в Івано-Франківській, Одеській та Закарпатських областях. Торік в Україні на кір захворіло 54 тисячі людей, з них два десятки померли.

"Вакцинація дітей, імунізація, це те що зараз відбувається в Україні це питання національної безпеки. Як ви вже почули більше 50 тис. людей захворіли у спалах кору і зараз це є така сама загроза здоров'ю і життю людей, як є війна і є інші надзвичайні ситуації", - розповіла в.о. міністра охорони здоров‘я України Уляна Супрун.

Директор центру громадського здоров‘я МОЗ України Володимир Курпіта також переконує, що з батьками буде проводитися інформаційна компанія, яка передбачає проведення батьківських зборів з поясненням ситуації. Організовуватимуть й індивідуальні бесіди з батьками, які мають сумніви та поширюватимуть інформаційні матеріали, зокрема через поштові скриньки.

Нагадаємо, що 1 січня у Бердичеві Житомирської області у лікарні померла дитина від ускладнень кору. За словами медиків, дитина отримала перше щеплення – друге їй не робили, оскільки вона ще не досягла потрібного віку.

ВідеоУскладнення від кору занапастило дворічну дитину на Житомирщині

За словами лікарів, хлопчик був вакцинований, утім мав тяжку супутню патологію. Тим часом на Львівщині, яка є лідером за кількістю недужих на кір, проведуть спецкампанію з вакцинування досі нещеплених дітей.У регіон уже доправили 52 тисячі доз вакцини, американського і бельгійського виробництва, і створили мобільні групи лікарів, які два тижні у лютому працюватимуть у школах. 

Ускладнення від кору занапастило дворічну дитину на Житомирщині

Залиште свій коментар

Вибір редакції