Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Запоріжжі зафіксували майже десяток випадків небезпечної екзотичної хвороби

Джерело інфекції - укуси комарів та кліщів.

На Запоріжжі протягом вересня зафіксували вісім випадків захворювання на лихоманку Західного Нілу. 

Про це повідомили у прес-службі "Запорізького обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров'я".

"У вересні поточного року під час дослідження матеріалу від хворих з лихоманкою невстановленої етіології у вірусологічній лабораторії ДУ "Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України" позитивні результати до вірусу Західного Нілу отримані у 8 осіб з різним місцем проживання. Наразі проводиться дообстеження з метою встановлення заключного діагнозу", - йдеться у повідомленні.

За даними центру, від 2006 до 2017 року в Україні було зафіксовано 43 випадки лихоманки у Бердянську, Енергодарі, Василівському, Вільнянському, Гуляйпільському, Запорізькому, Токмацькому, Чернігівському, Якимівському районах.

Головне джерело інфекції - 17 різновидів птахів, серед яких є голуби та ворони. Також - щури і кажани. Однак переносниками гарячки Західного Нілу є кліщі та комарі. Симптоми хвороби в людини починають проявлятися через 3-6 днів після зараження. Усе починається з підвищення температури до 39-40 градусів, лихоманки, болю в м'язах, головного болю тощо. 

Аби попередити інфікування лихоманкою Західного Нілу варто уникати укусів комарів та кліщів. 

Лихоманка Західного Нілу
ТСН.ua

Цьогоріч у європейських країнах спостерігається шалене зростання кількості хворих на гарячку Західного Нілу. Це пов'язано з аномально високою температурою і зливами влітку. Така погода сприяє розповсюдженню комарів. Найбільше випадків в Італії - 300 хворих, із них 13 померло. Постраждали Румунія, Греція, Австрія, Франція, Угорщина. Усього зафіксовано 700 хворих. У Сербії від гарячки Західного Нілу загинули 26 людей. 

ВідеоГрип наступає: цьогоріч в Україні очікують три штами вірусу

Ранній грип. Лише в одній лікарні Києва вже зафіксували три випадки захворювання. Цьогоріч в Україні очікують три штами вірусу. Усі вони наші давні знайомі. Серед них і так званий "свинячий грип" - "Мічиган". Активно циркулювати почнуть наприкінці листопада, а пік епідемії вірусологи прогнозують у січні. 

Грип наступає: цьогоріч в Україні очікують три штами вірусу

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції