Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Надто худа американка їсть кожні 20 хвилин, щоб не померти

Тіло жінки не здатне відкладати жир через вроджений розлад.

В США мешканка Техасу Лізі Веласкез змушена їсти по трохи кожні 20 хвилин, щоб не померти від безсилля.

Як повідомляє The Daily mail, у свої 24 роки вона має зріст 1 метр 50 сантиметрів і вагу 32 кілограми. Зовні Лізі схожа на дівчат, які страждають від анорексії через розлад в системі харчування.

Однак на відміну від інших надто худих дівчат, вона страждає від вродженого синдрому, через який її тіло не здатне відкладати жирові тканини. За словами жінки, їй доводиться їсти близько 60 разів на день, щоб не померти від втрати сил.

Від такого синдрому окрім Лізі в світі страждає лише двоє людей. За її словами, в шкільні роки з неї постійно насміхалися. А нині її часто ображають через інтернет.

Однак жінка каже, що знайшла в собі сили, щоб подобатися собі. Тож тепер вона намагається допомогти іншим, хто страждає від анорексії, впоратися з приниженням збоку інших.

"Якби в мене навіть була можливість змінити своє тіло, я б цього не зробила. Я витратила надто багато часу, щоб сподобатися собі, щоб полюбити ту особу, якою я є в душі, і яку я бачу в дзеркалі. Я не буду змінюватися, щоб просто мати гарний вигляд", - пояснила Лізі.

Нагадаємо, що колишня найтовстіша британка помирає від анорексії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції