Названа смертельна небезпека перепрацювання

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Не можна працювати понад десять годин на добу.

Французькі вчені вважають, що робочий день понад десять годин підвищує ризик розвитку інсульту. Дослідження опубліковано на сайті MedicalXpress.

Як виявилося, у людей, які працювали за рік не менше десяти годин на добу протягом як мінімум 50 днів, ризик інсульту збільшився на 29%, порівняно з тими, хто не перепрацьовував.

Серед тих, хто регулярно працював по десять годин протягом десяти років, ризик підвищувався вже на 45%. Окремо вчені зазначили, що перепрацювання на роботі особливо згубно позначилися на здоров'ї добровольців, які не досягли 50 років.

"Це несподівано. Необхідно проводити подальшу роботу, яка дозволить зрозуміти причину цього явища", - розповіла автор дослідження Алексі Деската.

У дослідженні взяли участь 143 592 особи у віці від 18 до 69 років, за станом яких спостерігали близько семи років.

Нагадаємо, раніше вчені дізналися, що тривала дорога на роботу зменшує продуктивність та загрожує проблемами з психікою.

ВідеоВізьми собаку на роботу: українців закликають долучитися до світової акції

І сьогодні прийти на роботу із домашніми песиками. Ця традиція зародилася 18 років тому у США і поширилася світом. Її натхненники вважають - неправильно, аби собаки постійно лишалися вдома самі, і прагнуть показати, що пес як компаньйон може бути поруч з людиною завжди.

Візьми собаку на роботу: українців закликають долучитися до світової акції

Залиште свій коментар

Вибір редакції