Названо продукти, які не можна довго зберігати в замороженому вигляді

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У морозильній камері може суттєво постраждати якість їжі.

Міністерство сільського господарства США опублікувало роз'яснення, які продукти і скільки часу можна зберігати в морозильній камері. Про це розповіли в ефірі "Сніданку з 1+1".

Міністерство пояснило, що заморожені продукти у морозильній камері не псуються, але вічно зберігати їжу там не варто.

Насамперед, може постраждати якість продуктів, бо вони втратять корисні властивості. У роз'ясненні йдеться про так звану глибоку заморозку - за температури нижчої 17 градусів.

Найпопулярніший продукт, який часто заморожують - м'ясо.

Згідно з рекомендаціями, найбільше у морозильній камері можна зберігати свинину - до року. Курятину, індичку, а також яловичину трохи менше - 9 місяців. Наприклад фарш, варто використати протягом 4 місяців. Зазначається, що коротким є термін використання продукту, який піддали термічній обробці. 

Морепродукти. Нежирна риба може зберігатися у морозилці 6 місяців, а жирна - удвічі менше. Термін зберігання консервованих морепродуктів не більше 2 місяці.

Молочні продукти. Наприклад, масло можна тримати у морозильній камері до 9 місяців. Молоко - 6 місяців.  Морозиво до 2 місяців, а кисломолочний сир не більше місяця.

Своєю чергою, овочі у холодильнику не втратять своїх корисних властивостей протягом року після замороження. Стільки ж можуть зберігатися і фрукти, окрім цитрусових, бо їх можна зберігати у морозилці не більше 3 місяців.

Нагадаємо, 10 березня повідомлялося, що дослідження Всесвітньої організації охорони здоров'я довело, що люди вмирають від їжі.

ВідеоРевізія морозилки: які продукти не можна довго зберігати в замороженому вигляді

Міністерство сільського господарства США опублікувало роз'яснення, які продукти і  скільки часу можна зберігати в морозильній камері. Виявляється, у морозилці може суттєво постраждати  якість їжі. Чому варто провести ревізію у морозилці вже зараз і на які продукти звернути увагу в першу чергу - дивіться в сюжеті.

Ревізія морозилки: які продукти не можна довго зберігати в замороженому вигляді

Залиште свій коментар

Вибір редакції