Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Не ранні, а брудні". Супрун розповіла про небезпеку кавунів

На поверхні кавунів живуть кишкові інфекції.

Загрозу здоров’ю несуть не ранні кавуни, а брудні, написала на своїй сторінці  у Facebook очільниця МОЗ Уляна Супрун.

За її словами, на поверхні немитих кавунів живуть кишкові інфекції Salmonella та Listeria. Найбільше їх у ягід, які продають на трасі чи на ринку біля м'яса, менше – у тих, які продають у супермаркетах. Саме тому Супрун наголошує на тому, що перед вживанням потрібно мити кавуни. Інакше бактерії з поверхні потраплять у м’якоть, а згодом у кишечник.

Очільниця міністерства охорони здоров'я наголошує на тому, що люди з надлишком калію в крові не повинні переїдати кавунів. В іншому разі у них може виникнути спазм м’язів або аритмія.

"Цукрів в кавуні відносно мало, але літр кавунової м’якоті - це уже 60 грамів цукру. Тож звична щедра порція кавуна має значне глікемічне навантаження. Найкраще - знати міру та суміщати кавуни із іншою рослинною їжею, багатою на клітковину. Це зробить підйом глюкози в крові не таким різким", - порадила Супрун.

Вона також каже, що не потрібно їсти насіння кавуна. Воно хоч і має багато корисних речовин, але містить антинутрієнти: фітин, танніни, оксалову кислоту та інгібітори трипсину (фермент, що розщеплює білки). Найкраще знижують вміст антинутрієнтів сушка в духовці чи смаження. Вона рекомендує не викидати насіння, а сушити в духовці і зберігати "на довгі зимові вечори, коли так хочеться щось погризти".

 Як повідомлялося раніше, Міністерство охорони здоров'я України не радить варити варення, а закликає підійти до заготівель на зиму творчо, технічно і з користю для здоров’я. Адже вітаміни, нутрієнти і клітковина нам потрібні цілий рік, а додані цукри, тривале стояння біля плити і опіки — ні.

Відео Найбільший кавун сезону визначили на Херсонщині

У місті Гола Пристань традиційно відбувся фестиваль із назвою "Український кавун - солодке диво". Свято вже 16 років поспіль є своєрідним підсумком баштанного сезону. Фермери і вчені аналізують, які сорти дали найкращі врожаї.      

Найбільший кавун сезону визначили на Херсонщині

Залиште свій коментар

Вибір редакції