У США медсестра випадково зустріла колегу, якого лікувала, коли він був немовлям

Медсестра з Каліфорнії довідалася, що її колега - пацієнт, якого вона лікувала 28 років тому, коли той був немовлям.

28 років потому медсестра з Каліфорнії зустріла на роботі свого колишнього пацієнта, якого лікувала, коли той був недоношеним немовлям  – він став її колегою.

Про це повідомляє CNN.

Одного ранку Вілма Вонг – медсестра Дитячої лікарні імені Люсіль Пакард, що розташована у Каліфорнії, зустріла на роботі працівника педіатричного відділення на ім’я Брендон Семінатор. Прізвище здавалося їй знайомим, через що Вонг поставила чоловікові кілька запитань.

"Він розповів мені, що родом із Сан-Хосе, і що, по суті,був недоношеною дитиною, що народилася у нашій лікарні. Щоб підтвердити свої підозри, я запитала його, чи був його батько поліцейським",  - зазначила жінка.

A chance encounter at Lucile Packard Children’s Hospital Stanford has led to a heart-warming reunion between nurse and...

Опубликовано Stanford Children's Health - Lucile Packard Children's Hospital Stanford Cреда, 15 августа 2018 г.

Брендон Семінатор був шокований, а потім згадав історію, яку його мати розповіла йому, коли він влаштовувався на роботу два роки тому. У ній йшлося про медсестру на ім’я Вілма, що виходила його, коли він передчасно народився. Тоді чоловік не взяв до уваги слова матері, адже вважав, що медсестра вже, ймовірно, пішла на пенсію, і ніяк не очікував зустріти жінку у лікарні.

«Це був сюрреалістичний досвід. Коли Вілма впізнала моє ім’я, я по-справжньому усвідомив, що я був одним з цих недоношених немовлят. Все стало на свої місця, і тепер я піклуюся про таких дітей разом з медсестрою, що піклувалася про мене», - зазначив Семінатор у прес-релізі, виданому лікарнею.

Нагадаємо, нещодавно українські медики встановили мініатюрний кардіостимулятор щойно народженому немовляті

Залиште свій коментар

Вибір редакції