Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Новий вірус Китаю: чиновники попереджають, що він "може мутувати і поширюватися далі"

Коронавірус вже вбив дев’ять людей.

Новий вірус у Китаї, який вже вбив дев'ятьох людей, "може мутувати і поширюватися далі".

Про це заявив заступник держкомітету Китаю з питань гігієни та здоров’я Лі Бінь, повідомляє BBC.

За його словами, наразі вже зафіксовано 440 випадків зараження людей.

Влада визнала, що країна зараз перебуває на "найбільш критичному етапі запобігання та контролю поширення нового небезпечного вірусу".

китайський коронавірус інфографіка чорна версія
ТСН.ua

Нагадаємо, 22 січня повідомлялося, що вірус зафіксований у хворих в 13 китайських провінціях. Наразі Японія та Південна Корея підтвердили по одному випадку захворювання, а у Таїланді - три. США та Тайвань також підтвердили по одному випадку. 

Влада Китаю також заявила, що вірус може передаватися від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Загадковий вірус підхопили співробітники медустанов, в яких перебували хворі. 

Нагадаємо, наприкінці грудня минулого року у китайському місті Ухань зафіксували спалах невідомої вірусної пневмонії.  У більшості випадків хворі скаржаться на лихоманку, у деяких утруднене дихання. Рентгенографія грудної клітини показує, що в окремих випадках хвороба вражає легені. 

Загадкова вірусна пневмонія з Китаю продовжує ширитись світом.

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) скликає термінове засідання комітету з надзвичайних ситуацій на 22 січня у зв'язку з коронавірусом нового типу, який набирає поширення у Китаї. 

Відео У Китаї підтвердили, що новий смертоносний коронавірус передається від людини до людини

Жертвами інфекції стало вже четверо людей. Симптоми підтверджено у 217 китайців. А також у громадян трьох інших країн - Південної Кореї, Таїланду та Японії. У самому Китаї захворювання фіксують не лише у місті Ухпнь, з якого почалося поширення вірусу, а й у Пекіні, Шанхаї та провінції Гуайдун.  

У Китаї підтвердили, що новий смертоносний коронавірус передається від людини до людини

Залиште свій коментар

Вибір редакції