Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Обережно, акція: чим можуть бути небезпечні товари зі знижками

Спеціалісти закликають уважно придивлятися насамперед до акційних продуктів.

Дієтологи та технологи радять українцям звертати увагу зокрема на термін придатності та якість пакування товарів за зниженими цінами у супермаркетах.

Про це йдеться в "Сніданку з 1+1".

Невисока зарплата і навпаки -  скажені ціни на комуналку. Грошей на життя залишається обмаль. Тому більшість  українців почали звертати увагу на знижки та акції.

Акції - це приємно та економно, впевнена Наталя. Щойно жінка зайшла в магазин - одразу зупинилася біля акційного кошика. Каже - родина велика, тому бюджет треба економити.

"У вас є дружини, мами, ви розумієте що таке вести господарство, особливо зараз, з продуктами харчування складно, Коли чоловіки в будинку, а у мене всі чоловіки - двоє синів, двоє онуків, чоловік. Я одна", - розповідає жінка.

В супермаркеті запевняють, зниження ціни товару - не означає, що продукти зіпсовані.

"Знижені в ціні товари, це ті товари, що не втратили своїх споживчих якостей, але трішечки може бути порушене пакування, та й можливо є такі позиції де є відповідні терміни. Уцінці підлягають товари, групи фреш - це ковбаса, риба, хліб, сир, овочі, фрукти", - запевняють в супермаркеті.

Але до покупки таких товарів потрібно ставитися дуже ретельно. Особливу увагу варто звернути на кінцевий термін придатності.

"Тут він коштував 100 гривень, і тут він коштує 50 гривень. Але коли ми купуємо товар, ми маємо знати, що до кінця цього терміну ми маємо його з'їсти.  Якщо хочемо закупити і тримати цей товар ще тиждень, то це ви відповідаєте за безпеку свого здоров'я. Чи буде у вас отруєння, мережа не поверне вам гроші, на суд ви не подасте, на захист прав споживачів ви не зможете подати заяву" - застерігають технологи.

Дієтологи, своєю чергою, закликають ретельно дивитися на те, що купуєте і головне - не брати продукти з явними ознаками псування. Шкідливі бактерії розповсюджуються миттєво і навіть одна уражена ягода того самого винограду може зіпсувати все гроно.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що з початку 2019 року ціни на пшеничний хліб підскочили майже на третину. Яловичина подорожчала на 20%. Крім того, додали у ціні також цибуля, ковбаса і цукор. А серед продуктів, які, на радість українців, найбільше здешевшали - морква, яйця, капуста, буряк та гречка.

ВідеоЧи безпечні для здоров’я акційні продукти в супермаркетах

Щодня магазини та супермаркети роблять знижки на товари, які продають. А чи є занижені в ціні товари якісними? Чому саме на ці продукти роблять знижки? Дивіться у Сніданку з 1+1.

Чи безпечні для здоров’я акційні продукти в супермаркетах

Залиште свій коментар

Вибір редакції