Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Оу, щіт, да послухай лікарів": українські медики зачитали реп з порадами для хворих

Усі свої зауваження лікарі виклали в одному відео.

Усі поради лікарів, якими так нехтують хворі, для більшого розуміння були начитані медиками в стилі ґанста-репу. Зроблено це було за ініціативи видання Platfor.ma, Центру громадського здоров'я та Всесвітньої організації охорони здоров'я, а відео викладено на YouTube.

Ідея ролика полягає в тому, аби ще раз наголосити на правильності лікування. У відео медики розповідають, що таке професія лікаря, зазирають у глиб історії виникнення антибіотиків та наголошують на тому, що їх не потрібно пити заради профілактики, та закликають взагалі у будь-якій незрозумілій ситуації не займатися самолікуванням, а звертатися до них.

"Разом ми врятуємо кого завгодно, бути лікарем важко, але благородно. Ми ж сміливі, круті і відважні, як копи. Тільки замість стволів дістаєм стетоскопи", - каже один з медиків.

Цікаво, що у зніманнях взяли участь справжні лікарі, серед яких анестезіологи та імунологи, експерти з різних питань у сфері медицини, інтерн та навіть студентка шостого курсу медичного університету.

Нагадаємо, тим часом ситуація в країні з грипом та ГРВІ все погіршується. За інформацією медиків, щотижня вірусні та простудні хвороби виводять з лав понад 190 тис. людей.

ВідеоЕпідемія кору: в Україні зареєстровано 735 випадків захворювання

Залиште свій коментар

Вибір редакції