Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Понад мільйон українців отримали ліки за електронними рецептами

Більшість рецептів видали пацієнтам з серцево-судинними захворюваннями.

Понад 1 мільйон пацієнтів отримали ліки у рамках урядової програми реімбурсації (відшкодування) вартості лікзасобів за електронними рецептами. Про це повідомляє Національна служба здоров'я на сторінці у соцмережі Facebook.

Згідно з повідомленням, станом на 15 липня виписано понад 4,032 млн і погашено вже понад 3,251 млн електронних рецептів. Майже 80% (3,2 млн) усіх виписаних електронних рецептів стосуються серцево-судинних захворювань, 17% (680 тис.) - цукрового діабету 2-го типу, 3% (112 тис.) - бронхіальної астми.

Лідерами за кількістю пацієнтів, які користуються програмою "Доступні ліки", є Дніпропетровська (96,845 тис. пацієнтів), Харківська (71,231 тис.) та Львівська області (70,094 тис.).

Нагадаємо, від 1 квітня МОЗ запустило електронні рецепти. Тепер усі рекомендації свого терапевта можна буде отримати через смс-повідомлення. Але лише для тих, хто має декларацію зі своїм сімейним лікарем.

ВідеоВ Україні почав працювати електронний рецепт у програмі "Доступні ліки"

З 1 квітня діє електронний рецепт для тих хворих, які користуються програмою "Доступні ліки". Це стосується кардіопрепаратів, цукрового діабету та бронхіальної астми. Рецепт виписує сімейний лікар. Як розібратися в новій системі та що робити, якщо ви не знаєте, де шукати аптеку, яка обслуговує електронні рецепти – у сюжеті.  

В Україні почав працювати електронний рецепт у програмі "Доступні ліки"

Залиште свій коментар

Вибір редакції