Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Розумні" гарантії для здоров’я

Люди завжди прагнули жити довше, для чого невпинно досліджували свій організм.

Сьогодні філософія "healthy body - healthy mind" для багатьох стала стилем життя. Останній активно діджиталізується, і в нашому побуті з'являється все більше "розумних" пристроїв для турботи про здоров'я.

Розвиток знань про здоров'я людини можна відстежити по еволюції такого, здавалося б, дрібного предмета гігієни, як зубна щітка. Так, стародавні єгиптяни для чищення зубів використовували гілки і коріння дерева з антибактеріальними властивостями. Щетину тварин почали використовувати в 14-му столітті в Китаї, а свій звичний вигляд зубна щітка здобула тільки в 1780 році, коли англійці вставили щетину в кістяну ручку і запустили у масове виробництво. Тільки тоді чистка зубів у Європі стала регулярною звичкою. У 1992 році в США вперше була представлена ​​електрична зубна щітка Sonicare зі звуковою технологією чищення. Сьогодні ж з'явилася можливість покращити гігієну ротової порожнини завдяки цифровим технологіям. Нова «розумна» електрична звукова щітка Sonicare DiamondClean Smart від Philips забезпечує 100%-й контроль за якістю чищення і повний цикл догляду.

Philips Sonicare DiamondClean Smart

Гаджет синхронізується зі смартфоном і через спеціальний додаток дає персоналізовані поради та зворотний зв'язок про техніку чищення. Щітка оснащена чотирма насадками з інтелектуальними датчиками, які дозволяють контролювати ретельність чищення, силу натиску, а також переміщення щітки, фіксуючи неочищені області. Додаток дає підказки та поради в режимі реального часу. Крім цього, він зберігає і аналізує дані про техніку чищення для подальшої комунікації з власником. Ця інформація стане в нагоді для стоматолога при черговому огляді. Результати огляду теж можна зберегти: додаток запам'ятає ділянки зубного ряду, які вимагають додаткової уваги, і відзначить їх при наступних чистках.

Ефективність роботи щітки забезпечує звукова технологія, яка генерує 31 тисячу рухів на хвилину. Вона дозволяє видаляти в 10 разів більше нальоту навіть з важкодоступних місць, а через 3 дні користування режимом відбілювання поверхневі плями зникнуть повністю. Насадка для ясен забезпечить поліпшення їхнього стану в 7 разів всього за 2 тижні. Про свіжий подих подбає насадка для язика - її 240 мікрощетинок видаляють залишки їжі з поверхні та бактерії з пор.

Philips Sonicare DiamondClean Smart

Маючи в розпорядженні такий технологічний арсенал, вже немає потреби орієнтуватися на інтуїцію та застарілі підходи наших предків до питань здоров'я. Зокрема, про здоров'я зубів сьогодні може подбати штучний інтелект, який дає нам набагато більше точної інформації, а значить, і гарантій.

Залиште свій коментар

Вибір редакції