Штучний інтелект навчився визначати рак грудей краще за людину-медика. Дослідження

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Модель штучного інтелекту передбачає рак грудей з рівнем точності, подібним досвідченим рентгенологам

Вчені створили комп'ютерну програму, яка визначає рак молочної залози з більшою точністю, ніж звичайні лікарі, повідомляє AFP.

Дослідники з Google Health виявили, що їхня модель штучного інтелекту передбачає рак грудей з рівнем точності, подібним досвідченим рентгенологам.

"Система на основі штучного інтелекту від Google може краще виявляти рак молочної залози у порівнянні зі спеціалістами-рентгенологами", - йдеться у повідомленні.

Також ШІ показав зниження частки випадків, коли діагноз був поставлений невірно - 5,7 відсотка в США і 1,2 відсотка в Великобританії, відповідно.

Це також знизило відсоток пропущених діагнозів на 9,4 відсотка серед пацієнтів в США і на 2,7 відсотка в Великобританії.

"Чим раніше виявиться рак молочної залози, тим краще для пацієнта", - заявив один з дослідників Домінік Кінг.

"Ми думаємо про цю технологію таким чином, щоб вона підтримувала і дозволяла експертові або пацієнту отримати найкращий результат від будь-якої діагностики", - зазначають автори дослідження.

Рак молочної залози є одним з найбільш поширених видів раку у жінок, причому тільки в минулому році було поставлено понад 2 мільйонів нових діагнозів.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції