Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Супрун розповіла, які небезпеки приховує нехтування здоров’ям зубів

Хвороба ясен може призвести до втрати зубів.

Псує зуби не тільки карієс, про який нагадують із самого дитинства. Утім, найбільш поширена причина втрати зубів cеред дорослих – це хвороби ясен.

Про це пише очільниця МОЗ Уляна Супрун на своїй сторінці у Facebook.

Найбільш поширені захворювання ясен - це гінгівіт та пародонтит. Якщо з'явилися перші симптоми, варто йти до лікаря. Серед симптомів виділяють почервоніння та набряк, кровотечу під час чищення зубів, неприємний запах чи присмак у роті. Якщо не звертати на них увагу, то наступним етапом може бути опущення ясен та втрата.

За словами Супрун, пародонтит може призвести не лише до втрати зубів. "Бактерії, що виникають внаслідок цієї хвороби, можуть потрапити в кров через тканину ясен. Вони можуть спричинити появу респіраторних захворювань, ревматоїдного артриту, захворювання коронарних артерій та інсульт", - пояснює керівниця МОЗ.

Крім того, нещодавні дослідження показали ймовірну роль бактерій, які викликають хронічне запалення ясен, у розвитку хвороби Альцгеймера. 

Для здоров’я ясен та всієї ротової порожнини варто не відкладати візит до стоматолога, радить Уляна Супрун. Крім того, слід пам'ятати про гігієну ротової порожнини.

Раніше Уляна Супрун розповіла, що варто робити після повернення з вулиці додому. За її словами, найперше - це миття рук. Кишкові інфекції та грип передаються через брудні руки. Патогенні організми з можуть потрапити в організм, коли людина брудними руками торкається очей, носа чи рота. 

ВідеоЯкі небезпеки для здоров'я організму приховують проблеми із зубами

Хвороби – від зубів! Виявляється, занедбаний карієс може обернутися виразкою шлунку, а хворі ясна можуть пришвидшити хворобу Альцгеймера. Які небезпеки для здоров’я організму приховують проблеми із зубами та нехтування стоматологом, дивіться у ТОП-5 від "Сніданку".

Які небезпеки для здоров'я організму приховують проблеми із зубами

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції