Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві заборонять дітям без щеплень ходити до садочків та шкіл через спалах кору

Ситуація з хворобою у столиці дедалі погіршується.

Столичні дитячі дошкільні установи та школи заборонять відвідувати дітям, які не мають щеплень від кору, повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Таке рішення, за його словами, було ухвалено для запобігання поширенню захворювання і обмеження триватимуть місяць.

"У дитячих колективах буде проведено перевірку на наявність щеплень від кору. І діти, у яких відсутні такі щеплення або медичні довідки, що дитина перехворіла на кір і має імунітет, або що дитині протипоказані щеплення, до занять в школах і в дошкільних установах допускатися не будуть ", - сказав він.

Та додав, що з батьками і батьківськими комітетами буде проведено додаткову роз'яснювальну роботу.

"Ми не оголошуємо карантин, а проводимо профілактичні заходи", - підкреслив він.

Як повідомлялося раніше, наразі в Києві на кір захворіли 12 дітей. Батьки припускають, що усі вони захворіли після відвідування цирку "Кобзов". Однак керівництво цирку спростовує всі звинувачення і вважає, що їх "намагаються знищити брудними і безпідставними звинуваченнями".

ВідеоУ Києві на кір захворіли 12 дітей

Малюки з високою температурою в інфекційній лікарні. Усі з різних садочків та шкіл, заслабли на канікулах. Батьки припускають - хворобу діти підхопили, коли ходили до цирку. Це те, що об’єднує цих столичних пацієнтів. Ліків від кору не існує, запобігти хворобі можна лише вакцинацією.

У Києві на кір захворіли 12 дітей

Залиште свій коментар

Вибір редакції