У Раді зареєстрували проєкт постанови про звільнення директора НАБУ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Текст документа на парламентському сайті поки що відсутній.

У Верховній Раді зареєстрували проєкт постанови №3039 про звільнення Артема Ситника з посади директора Національного антикорупційного бюро України.

Дата реєстрації - 7 лютого. Сам текст документа на сайті парламенту відсутній. Вказано, що його автори - переважно нардепи від "Слуги народу": Артем Дмитрук, Олексій Леонов, Олександр Бакумов, Максим Бужанський, Олександр Санченко, Дар'я Володіна, Георгій Мазурашу, Сергій Кузьміних, а також Олексій Гончаренко від "Європейської солідарності".

Додається документ із підписами 216 парламентарів, вказано, що всі вони є авторським колективом.

Нагадаємо, у травні минулого року Генпрокуратура викликала на допит директора НАБУ. Тодішній генпрокурор Юрій Луценко заявив, що Ситник "забув заплатити" за відпочинок родини у мисливському господарстві "Поліське-Сарни".

"Коли чиновник отримує будь-які послуги, а хтось інший платить, наприклад, 100 тис. грн, то це називається неправомірна вигода. Пан Ситник мав би це показати у декларації як подарунок, або ж краще заплатити самому", - говорив Луценко.

Згодом Сарненський суд Рівненської області оштрафував Ситника, присудивши йому штраф у розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів (3400 грн).

Своєю чергою директор НАБУ подав апеляцію, проте Рівненський апеляційний суд визнав Ситника винним в корупційному правопорушенні.

Відео На Рівненщині відбулося перше засідання у справі директора НАБУ Артема Ситника

Генпрокуратура звинувачує його у відпочинку за чужі гроші. Нібито товариш антикорупціонера оплатив йому відпочинки у мисливському господарстві "Поліське-Сарни" на Рівненщині. Офіційно начебто сплатив за дві поїздки Ситника 25 тисяч гривень, а от неофіційно - проживання, полювання, наїдки та випивку. І це щоразу коштувало по 100 тисяч гривень.  

На Рівненщині відбулося перше засідання у справі директора НАБУ Артема Ситника

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції