Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські дороги псують нерви, судини та спини водіїв

Їздити вітчизняними трасами на машині шкідливо для здоров'я.

Бездоріжжя нищить не лише автомобілі українців, а й підриває здоров'я водіїв. Медики застерігають, що вітчизняні автошляхи здатні псувати не тільки нерви, а й внутрішні органи людини, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Дороги, котрі не ремонтують роками, можна побачити на Закарпатті. Об'їзну дорогу біля Мукачевого водії долають на 1-й або максимум 2-й передачі. Інакше, кажуть, пробиті колеса й погнуті диски будуть найлегшою розплатою за швидку їзду.

Зіпсована ходова автомобіля – теж не найгірший варіант. Бо на трасі з такого розмірами вибоїнами, що "асфальт" доводиться об'їжджати узбіччям, може статися найгірше – ДТП із летальним підсумком.

Утім, бездоріжжя й без ДТП забирає здоров'я у водіїв і пасажирів, кажуть лікарі. Постійне трусіння може загострити старі недуги й спровокувати нові.

"Коли йде постійна така вібрація на організм, страждають судини нижніх кінцівок, однозначно. Страждають орган малого таза, страждають нирки. Міжхребцеві диски отримують навантаження. Якщо не витримує капсула, вона розривається і починаються проблеми з хребтом", - розповів лікар-ортопед Мукачівської ЦРЛ Мирослав Гавришко.

Після їзди розбитими дорогами водії найчастіше скаржаться на сильну втому, роздратування та біль у спині.

"За нерви, то вже ніхто нічого не говорить, чесно!", - зізнаються автовласники.

На Закарпатті, хоч і підлатали основні магістралі, обласні дороги все ще в суцільних ямах. Про під'їзди до сіл годі й казати. До деяких населених пунктів навіть не ходять маршрутки і відмовляються їхати таксисти.

Кореспондент ТСН Наталка Зотова

ВідеоМедики з'ясували, що бездоріжжя псує здоров'я українців

Залиште свій коментар

Вибір редакції