МОЗ опублікувало дату третьої хвилі вакцинації проти поліомієліту

Починаючи з вересня цього року, цей етап імунізації дітей буде вже третім. 

В Україні третя хвиля імунізації дітей проти поліомієліту розпочнеться з 18 січня 2016 року. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на заступника міністра охорони здоров'я України Ігора Перегінця.

"Ми завершили другий раунд імунізації проти поліомієліту як відповідь на спалах наприкінці серпня. Станом на 17 грудня було провакциновано близько 70% дітей. Це на 5% більше, ніж у першому раунді. І, хоча це непоганий результат, ми розраховували, що охопимо більшу кількість дітей, однак втрутились суб'єктивні фактори, що вплинули на бажання батьків вакцинувати. Міжнародна місія не дуже позитивно оцінила хід імунізації", - зауважив Перегінець. 

Він зауважив, що третій етап вакцинації проти поліомієліту розпочнеться після зимових канікул - 17-18 січня і висловив сподівання, що буде провакциновано ще більшу кількість дітей.

Нагадаємо, вакцинацію в Україні розпочато через виявлення двох випадків захворювання на поліомієліт 1 вересня 2015 року у Закарпатській області. Вони були зафіксовані Міністерством охорони здоров'я України і підтверджені ВООЗ. 

З 19 жовтня до 4 листопада в Україні відбувся перший етап імунізації проти поліомієліту, під час якого було щеплено близько 65% запланованого обсягу дітей. Другий раунд тривав з 30 листопада по 13 грудня.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: