Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні медики зафіксували новий спалах кору

Лікарі радять вакцинуватися.

Захворюваність на кір в Україні знову зростає. Так, на тяжку недугу вже захворіло 287 осіб, серед яких 160 дорослих і 127 дітей.

Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров'я.

За даними відомства, найбільше нових випадків кору зареєстровано в Києві (40 хворих: 32 дорослих і 8 дітей), Вінницькій (21: 7 дорослих та 14 дітей), Чернівецькій (21: 10 дорослих і 11 дітей), Київській (19: 13 дорослих і 6 дітей) і Хмельницькій (18: 4 дорослих і 14 дітей) областях.

У МОЗ нагадали, що за 2019 рік на кір захворіли 56 861 громадян, серед яких 26 748 дорослих і 30 113 дитини, а від ускладнень - померли 18 людей. Тому медики наголошують на важливості вакцинації та закликають не зволікати і звернутися до сімейного лікаря. Зокрема, до початку нового навчального року слід неодмінно зробити щеплення дітям.

кір, інфографіка, вірус
ТСН.ua

Нагадаємо, Україна – це перша у світі країна за недовірою до щеплень. Менше третини українців вірять у безпечність вакцинації. Станом на 2018 рік в Україні щеплення від кору отримали 91% населення, тоді як на 2010 рік таких було лише 56%. Загалом у всіх європейських країнах цей показник перевищує 90%.

Відео Чому українці бояться вакцинації і чим ризикують, відмовляючись від щеплень

Україна – перша у світі за недовірою до щеплень. Менше третини українців вірять у безпечність вакцинації. Таке дослідження провів благодійний фонд Wellcome Trust у 144 країнах світу. Водночас нашій країні належить ще один рекорд – найбільша кількість хворих на кір. 54 тисячі минулого року перенесли хворобу, 16 людей загинули від ускладнень. Чому українці так бояться вакцин і чим ризикують, відмовляючись від щеплень – Сніданок дізнавався.    

Чому українці бояться вакцинації і чим ризикують, відмовляючись від щеплень

Залиште свій коментар

Вибір редакції