Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні ввели часткову заборону на застосування та продаж глюкози

Під час вживання ліків виявили побічні реакції.

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками ввела тимчасову заборону на продаж, зберігання і реалізацію препарату глюкоза.

Препарат потрапив під заборону через непередбачені побічні реакції у разі застосування серії АВ 178-1/1 глюкоза у вигляді розчину для інфузій 100мг/мл 400мл у скляних пляшках, виробництва ТОВ "Юрія-Фарм".

Табу на глюкозу діятиме до окремого рішення Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, яке ухвалять після лабораторного аналізу.

 Служба має перевірити склади на заборонену серію препарату. У разі виявлення ліків, їх вилучатимуть із обігу.

Раніше тимчасову заборону на серію препарат "Ацетилсаліцилова кислота" (аспірин) виробництва української фармацевтичної компанії "Лубнифарм" ввела Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками. Держлікслужба перевірить склади на заборонену серію препарату і в разі виявлення вилучить з обігу.

ВідеоЗаборона пальмової олії: ТСН перевірила безпечність шоколадних цукерок у лабораторії

Тропічну олію хочуть заборонити в Україні, бо часте вживання пальмової олії може спричиняти серцево-судинні та онкозахворювання. ТСН вирішила провести власний експеримент і здала зразки продуктів для аналізу, щоб з'ясувати, чи безпечні вони. Результат вразив навіть науковців.

Заборона пальмової олії: ТСН перевірила безпечність шоколадних цукерок у лабораторії

Залиште свій коментар

Вибір редакції