Вчені встановили залежність між сексуальною активністю людини і товщиною її гаманця

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Вчені встановили залежність між сексуальною активністю людини і товщиною її гаманця

Заняття сексом сприятливо позначається на достатку.

Люди, які займаються сексом не менше 4 разів на тиждень, заробляють більше.

Між сексуальною активністю людини та її достатком існує прямий зв'язок. Таких висновків дійшов науковий співробітник Нік Дридакис з Інституту вивчення праці, який протягом року проводив дослідження. Зокрема, він опитав 7 500 жителів Греції, пише The Huffington Post.

На думку вченого, сексуальна активність і товщина гаманця взаємопов'язані.

Зокрема, люди, які займаються сексом чотири рази на тиждень і частіше, отримують більш високу заробітну плату, ніж їхні менш сексуально активні колеги.

У той же час дослідник попереджає, що не варто все кидати і терміново бігти в ліжко, оскільки це не гарантує автоматичного підвищення на посаді.

"Цьому є цілком логічне пояснення. Люди, які частіше займаються сексом, як правило, щасливіші. Вони мають більш високу самооцінку, володіють кращою здатністю логічно мислити і менш схильні до депресії. Інші дослідження показали, що працівники, у яких є проблеми в інтимному житті і не все добре зі здоров'ям, отримують менше грошей, оскільки продуктивність їхньої праці обмежена, у них немає настрою працювати і підкорювати нові вершини. Отже, більша кількість сексу робить людей здоровішими і щасливішими. А щасливі та здорові люди, як правило, заробляють більше грошей", - говорить Нік Дридакис.

За його словами, є ще один фактор, який може пояснити залежність між статевим актом і більш високою зарплатою.

"Тут є також обернений зв'язок - заможна людина виглядає більш привабливим об'єктом для знайомства. Відповідно, у неї є більше шансів на секс", - говорить Дридакис.

Однак, він додав, що теорію поки не можна підтвердити на практиці, оскільки офіційних наукових праць на цю тему немає.

Крім того, експерт повідомив, що найчастіше отримують більш високу фінансову віддачу від сексуальної активності працівники у віці від 26 до 50.

Зазначимо, раніше експерти назвали найпоширеніші сексуальні травми.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація