Як обирати йогурт, морозиво та кефір – поради Олексія Душки

У новому випуску програми "Життя без обману" на телеканалі "1+1" автор та ведучий проекту Олексій Душка розказав, як обирати якісні молочні продукти за розумною ціною.

Йогурт

  1. Обираючи йогурт, обов'язково треба звернути увагу на склад наповнювача: там на першому місті мають стояти фрукти, в жодному разі не цукор.
  2. Також крохмаль або пектин може бути тільки у складі фруктового наповнювача, а не самого йогурту.
  3. Перевірити, чи додають виробники до йогурту штучні барвники, можна вдома за допомогою звичайної соди. Налийте йогурт в прозору склянку, додайте туди чайну ложку соди та ретельно перемішайте. Якщо йогурт відреагує на додавання соди та змінить колір на світлозеленкуватий, то в ньому використаний винятково натуральний барвник – антиціан, що міститься у фруктах.

Морозиво

  1. В Україні виробники можуть додавати рослинні жири в морозиво цілком законно, якщо надрукують на упаковці позначку ДСТУ4735. Справжнє ж морозиво, що виготовлено з молочних жирів та має позначку ДСТУ4733.
  2. Аби перевірити якість морозива, можна трохи постукати ним: якщо воно тверде, то існує менша ймовірність, що його попередньо розморожували.
  3. Спробуйте вдома підтопити шматочок морозива феном. Морозиво з натуральними інгредієнтами буде після танення схоже на йогурт, однорідне - морозиво з рослинними жирами – неоднорідне, відділяється вода, є грудки.

Кефір – це натуральний продукт, у якому міститься велика кількість корисних речовин та вітамінів, але з часом вони випаровуються. Тому, обираючии його, керуйтеся простим правилом – купуйте найсвіжіший з тих, що є у супермаркеті.

Більше подробиць про тонкощі вибору молочних продуктів дивіться в програмі "Життя без обману".

Нагадаємо, щовівторка о 22.00 в ефірі телеканалу "1+1" виходить програма "Життя без обману", де Олексій Душка розказує, як обирати продукти європейської якості за українською ціною.

За додатковою інформацією звертайтеся до групи просування інформаційного мовлення "1+1 медіа", +38 044 490 0101, prgroup@1plus1.tv; http://media.1plus1.ua/.

Залиште свій коментар