Забруднене повітря щорічно вбиває 7 млн осіб - ООН

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

"Невидимий вбивця" атакує всю планету.

Спеціальний доповідач ООН з питань довкілля Девід Бойд заявив, що у світі від забруднення повітря щорічно помирає 7 млн осіб. Про це повідомляє служба новин ООН.

"Шість мільярдів жителів планети, третина з яких – діти, дихають забрудненим повітрям, що створює загрозу їхньому здоров'ю і навіть життю. Від наслідків забруднення щороку помирають 7 млн осіб", – йдеться у повідомленні.

За словами Бойда, забруднення повітря є "невидимим вбивцею", який щогодини забирає життя 800 осіб.

Зазначається, що забруднення повітря є причиною респіраторних, інфекційних і серцевих захворювань, інсульту, раку легенів і ускладнень, пов'язаних з вагітністю. У дітей, які вдихають брудне повітря, все частіше проявляється астма, хронічна легенева недостатність, затримка росту, діабет, дитяче ожиріння і розумова відсталість.

забруднення повітря та води в Україні, екологія, інфографіка
ТСН.ua

Нагадаємо, 14 лютого сотні бельгійських учнів та студентів замість навчання вийшли на акцію проти глобального потепління.

Відео В Індії забруднення повітря у 50 разів перевищує норму

Нью-Делі огорнув їдкий смог, що утворився від коктейлю газів. Ситуація у 20 мільйонному мегаполісі, що і так очолює рейтинг міст з найбруднішим повітрям, погіршилася минулого тижня. Тоді індійці - попри заборону суду - гучно відсвяткували фестиваль вогнів. Десятки тисяч людей запускали феєрверки та петарди, а наступного дня прокинулися у їдкому диму. 

В Індії забруднення повітря у 50 разів перевищує норму

Залиште свій коментар

Вибір редакції