Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Захворюваність на грип і ГРВІ дещо підвищилася: за тиждень захворіло майже 97 тисяч осіб

Двома тижнями раніше - 79,6 тис. осіб.

Від початку минулого тижня на грип та ГРВІ захворіли 96 722 людини, із них 69,3% діти віком до 17 років. 

Про це повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

Рівень захворюваності серед дорослих збільшився на 17,9%, а серед дітей віком до 17 – на 23,1%. Епідемічні пороги не перевищені у жодному регіоні.Загалом від початку минулого тижня на грип і ГРВІ. Показники захворюваності на грип і ГРВІ в Україні дещо підвищилися у порівнянні з попереднім тижнем. Тоді захворіло понад 79,6 тис. осіб, серед яких 68,4% з яких – діти.

як грип та грві діють на організмі, інфографіка
ТСН.ua

Від початку епідемічного сезону, від жовтня 2018 року до травня нинішнього року в Україні перехворіло на грип 13,6% населення. Від ускладнень грипу в Україні померли 63 людини, із них 12 дітей віком до 17 років.

Протягом минулого тижня тижня проти грипу не вакциновано жодної людини, а з початку епідемічного сезону щеплення зробили 161 543 особи.

 

Як повідомлялося, наприкінці квітня грип забрав життя двох осіб. Крім того, рівень захворюваності був високим серед дітей. З понад 129 тисяч людей 68,4% хворих - це діти віком до 17 років.

ВідеоТСН дізналась, які міфи існують довкола щеплень

В Україні на кір лише за останній тиждень захворіло 2 тисячі людей. І 36 померли, починаючи з 2017 року: Україна, як і США, переживає спалах цієї хвороби. Без колективного імунітету навряд чи вдасться забути про смертельно небезпечні недуги, кажуть фахівці. Відмову від вакцинації Всесвітня організація охорони здоров’я вже визнала глобальною загрозою людства.    

ТСН дізналась, які міфи існують довкола щеплень

Залиште свій коментар

Вибір редакції