Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Захворюваність на грип і ГРВІ в Україні йде на спад

Епідемічний поріг не перевищений у жодному регіоні.

Протягом минулого тижня зменшилася захворюваність на грип і ГРВІ, повідомляє прес-служба Центру громадського здоров'я МОЗ. 

Серед дорослих рівень захворюваності скоротився на 31,7%, а серед дітей – на 36,7%. Загалом від початку минулого тижня на грип і ГРВІ захворіло понад 79,6 тис. осіб, серед яких 68,4% з яких – діти.

У Центрі повідомляють, що епідемічний поріг не перевищений у жодному регіоні. У країні низька інтенсивність епідемічної активності грипу і ГРВІ.

Упродовж минулого тижня не зареєстровано летальних випадків унаслідок грипу. Від початку року загинуло 63 українці, зокрема, 12 дітей. Жоден померлий не був вакцинований.

як грип та грві діють на організмі, інфографіка
ТСН.ua

Крім того, проти грипу минулого тижня не вакциновано жодної людини, а від початку епідемічного сезону щеплення зробили 161,5 тис. осіб.

Із початку епідемічного сезону грип забрав життя 63 українців, зокрема 12 дітей віком до 17 років.

Як повідомлялося, двома тижнями раніше грип забрав життя двох осіб. Крім того, рівень захворюваності був високим серед дітей. З понад 129 тисяч людей 68,4% хворих - це діти віком до 17 років.

ВідеоТСН дізналась, які міфи існують довкола щеплень

В Україні на кір лише за останній тиждень захворіло 2 тисячі людей. І 36 померли, починаючи з 2017 року: Україна, як і США, переживає спалах цієї хвороби. Без колективного імунітету навряд чи вдасться забути про смертельно небезпечні недуги, кажуть фахівці. Відмову від вакцинації Всесвітня організація охорони здоров’я вже визнала глобальною загрозою людства.    

ТСН дізналась, які міфи існують довкола щеплень

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції