Законопроєкт про референдум зареєструють найближчим часом - Разумков

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Тоді депутати розглянуть документ.

До Верховної Ради на розгляд народних депутатів найближчим часом внесуть пакет законопроєктів, які стосуватимуться народовладдя або референдумів.

Про це в ефірі "Свободи Слова" заявив спікер парламенту Дмитро Разумков.

За словами голови Верховної Ради, законопроєкти про загальнонаціональні й місцеві референдуми, а також народне вето планували внести до другої сесії, але їх не вдалося вчасно підготувати.

"Ми їх не ухвалили, тому що багато часу зараз приділяється робочою групою для підготовки. Я сподіваюся, що найближчим часом він вже буде зареєстрований і ми зможемо його розглядати у стінах парламенту й отримаємо нарешті ці закони", - сказав Дмитро Разумков.

Як повідомлялося, народні депутати під час засідання Верховної Ради 3 вересня 2019 року підтримали постанову та направили законопроєкт про внесення змін до Конституції України (щодо уповноважених Верховної Ради України)  до Конституційного суду для отримання висновку. Постанову підтримали 298 народних депутати. Утім. 21 листопада Конституційний суд України визнав неконституційним президентський законопроєкт №1016 про уповноважених Верховної Ради. 

Відео До законопроєкту про продаж землі іноземцям внесуть пункт про Всеукраїнський референдум

Верховна Рада має у першому читанні розглянути законопроєкт, що дозволяє продаж сільськогосподарських земель. І одразу кілька депутатських фракцій та груп виступили рішуче проти створення ринку землі, особливо - якщо купувати її дозволять іноземним громадянам. Пункт про референдум, який вирішить це питання, внесуть між першим та другим читаннями, пообіцяв Зеленський.  

До законопроєкту про продаж землі іноземцям внесуть пункт про Всеукраїнський референдум

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції