Жир просто витікає!

Новий спосіб схуднення: пластирі на основі трав, які клеяться на проблемні ділянки тіла і... жир ллється з прямо з диво-пластиру!

Китайське телебачення провело розслідування стосовно дії препарату, який продається в країні та, за словами виробників, допоміг дочці колишнього президента США Біла Клінтона Челсі скинути 12 кілограмів всього за місяць. 

Мова йде про пластирі на основі трав, що їх слід приклеювати до тих частин тіла, де на вашу думку є надлишковий жир. Потім потрібно просто почекати, поки жир почне витікати (!) назовні. Китайські тележурналісти провели експерименти, які показали, що жир ллється з самого пластиру: якщо приклеїти його до нагрітої чашки або екрану працюючого телевізора, можна спостерігати той самий ефект.

Жир просто витікає!
Пластир America Seven-Point Thinness ніби імпортується зі США, де за словами виробника, він є дуже популярним, але насправді він виробляється в китайському Тянцзіні. Продаж препарату в Китаї за кілька місяців з моменту виходу на ринок складають більше 200 мільйонів юанів (26,32 мільйони доларів).

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: