Союзники Кремля, секс-символ та лівак
Що потрібно знати про кандидатів у президенти Франції
23 квітня у Франції відбудеться перший тур президентських виборів. До четвірки кандидатів на посаду очільника держави увійшли ультраправа Марін Ле Пен, незалежний кандидат Еммануель Макрон, правий центрист Франсуа Фійон та соціаліст Бенуа Амон. Другий тур виборів відбудеться 7 травня.

Рейтинги кандитатів постійно змінюються. Так, після скандалу через кумівство та розкрадання коштів кількість виборців, які проголосували б за Фійона, різко впала. А от Марін Ле Пен та Еммануель Макрон вважаються лідерами виборчих перегонів. Останній у четвірці фаворитів - Бенуа Амон.

Так, згідно з останнім опитуванням від 8 лютого, за Ле Пен у першому турі виборів проголосували б 25% людей, а за незалежного кандидата Макрона - 22%, тоді як за Фійона - 20%, якому на п'яти наступає Амон. За цими даними, до другого туру вийдуть Макрон та Ле Пен.
До майбутніх виборів у Франції прикуто багато уваги загалом через те, що новий очільник держави може змінити не тільки внутрішню, а й зовнішню політику Франції, що вплине на загальну ситуацію в Євросоюзі, який тільки почав офіційне розлучення з Британією.

Так, Ле Пен відкрито виступає за Frexit (вихід Франції зі складу ЄС) та утворення союзу "Путін-Трамп-Ле Пен". Жінка захоплюється президентом РФ, виступає проти глобалізації та є антиісламістом. Лояльно до Путіна також ставиться й Фійон. Як і Ле Пен, він дотримується правих поглядів, тому виступає також проти іммігрантів.

На противагу цим обом кандидатам Макрон підтримує Україну і його називають порятунком для нашої держави. Своєю чергою, соціаліст Амон виступає за права робітників та хоче скерувати країну в русло лівого табору.
Представниця ультраправих Марін Ле Пен вважається найлояльнішим до режиму Путіна французьким політиком. Вона, як і її батько, неодноразово відвідували Росію. Мадам Ле Пен також радила Європі "не боятися" Путіна, а санкції називала "абсолютно безглуздими". На думку кандидатки, незаконно окупований Крим - це частина Росії.

Дізнайтеся більше про передвиборчі обіцянки і політичні погляди Ле Пен.
Марін Ле Пен з батьком
Самовисуванця Еммануеля Макрона називають вундеркіндом і секс-символом. Він виступає за глибоку глобалізацію, прийом біженців і єдину Європу. При цьому він не боїться критикувати Москву за розв'язання війни в Україні і виступає за збереження політики санкцій. Французькі політологи називають його "порятунком для України".

Дізнайтеся більше про передвиборчі обіцянки і особисте життя Еммануеля Макрона.
Правий центрист Франсуа Фійон не соромиться заявляти про свої симпатії до Кремля, який має великі надії на його перемогу на виборах. Однак нещодавний скандал, пов'язаний із кумівством, істотно віддалив політика від омріяного крісла президента. Фійон вважає себе єдиним, хто зможе принести країні національне відродження. Однак його погляди на соціальну політику все більше дратують французів.

Дізнайтеся більше про передвиборчі обіцянки і політичні погляди Франсуа Фійона.
Переконаний лівак, екс-міністр освіти Бенуа Амон неочікувано став четвертим претендентом на пост президента Франції. Політик виступає за відміну трудового кодексу, зменшення робочих годин, підтримує ідею проголошення Шостої республіки. Він переконаний, що місце Франції у складі об'єднаної Європи.

Дізнайтеся більше про передвиборчі обіцянки і політичні погляди Бенуа Амона.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ