МІЙ ХІТ РОКУ

___________________________

ЯКУ МУЗИКУ СЛУХАЮТЬ УКРАЇНСЬКІ ЗІРКИ
Їхні композиції слухають на "репіті". Їхня музика змушує мільйонів людей плакати, сміятися, закохуватися, творити. Але є пісні, які надихають їх самих! Ми розпитали Івана Дорна, Святослава Вакарчука, Катерину Осадчу, Потапа, Алана Бадоєва, Валерія Харчишина та Фоззі із "ТНМК" про те, яка композиція особисто для них є хітом цього року. Вибір деяких селебрітіс був очевидним, оскільки їхня музика перегукується із тією, яку вони слухають. Однак дехто із зірок відкрився з нового боку.

Так, Лобода у захваті від музики британського гурту Florence and the machine, а Святослав Вакарчук надав перевагу українській творчості, зізнавшись, що вже довгий час слухає пісню "Ой там на горі". Іван Дорн заслуховується композицією Кендріка Ламара, а для Катерини Осадчої улюбленою піснею цього року став трек "Місто" гурту ONUKA на чолі з солісткою Наталією Жижченко.
ФОЗЗІ, ТНМК
Учасник гурту "ТНМК" Фоззі поділився, що цього року заслуховується композицією американського репера Yelawolf. Фоззі припала до душі пісня Johnny Cash.
АЛАН БАДОЄВ
Алан Бадоєв, який початок року зустрічав у Лос-Анджелесі, своїм музичним відкриттям року називає молодого американського музиканта LO-FANG. "Слухаю з ранку до ночі... Музика цього артиста наповнює мої скроні пульсом, а голос проводить крізь мокрі гілки дерев до сонця".

Режисер зазначає, що саме треки цього виконавця, зокрема пісні You're The One That I Want і Animal Urges, стали саундтреками його поїздки в Лос-Анджелес. "Відтінки LA" - так Бадоєв характеризує свої відчуття від музики цього співака.
ПОТАП
"Время и Стекло" - "Имя 505". Попри те, що я маю стосунок до цієї пісні як продюсер групи і співавтор синглу разом із Позитивом і Надею, цей хіт запав мені в душу. Цією піснею заражена половина планети, і вона продовжує набирати популярність і закохувати в себе світ, підтвердженням чому є 10 мільйонів переглядів однойменного кліпу на YouTube.

"Имя 505" пробуджує цілий спектр різноманітних і іноді суперечливих емоцій. Залежно від часу доби, прослуховування цього чарівного хіта мотивує, змушує веселитися і танцювати, а іноді викликає яскраві спогади. У цього треку неймовірний посил! Він створює абсолютно різні потоки, але завжди однозначно хороші і позитивні!"
LOBODA
"Британці Florence and the machine - абсолютні хітмейкери останніх років в жанрі альтернативної поп-музики. Відомі багатьом слухачам своєю музикальністю, прекрасним почуттям смаку і прекрасними відеороботами, що особисто для мене, як артиста, вкрай важливо.

Я в захваті від їхнього нового альбому How Big, How Blue, How Beautiful, який музиканти випустили на початку літа цього року. Один з улюблених треків альбому Ship To Wreck - незрівнянний вокал Флоренс Уелч із її готичними щільними аранжуваннями, простий текст і акуратні блюзові елементи роблять свою справу. Рекомендую!"
ВАЛЕРІЙ ХАРЧИШИН
"Виділити одну пісню дуже важко, оскільки я слухаю багато музики протягом року. Приблизно кожні три місяці хіт змінювався. Спочатку це була Hrafntinna - Sigur Ros, потім Seasons - Future Islands, потім My Terracota Heart - Blur і зараз - це Wilder Mind - Mumford and Sons. Все дуже просто.

Я не з тих, хто до нудоти "запилює" одну і ту ж пісню. Але іноді я все-таки знаходжу той самий трек, який можу слухати 3-4 рази на день, залежно від того, який настрій хочу отримати. Оскільки я не слухаю музику під настрій, вона сама завжди його створює і саме та пісня, яка "вміє" зі мною це робити і є улюбленою".
ІВАН ДОРН
Співак Іван Дорн зізнався, що своїм хітом цього року вважає композицію These walls у виконанні Кендріка Ламара.
КАТЯ ОСАДЧА
"Пісня "Місто" молодої співачки ONUKA (Наталія Жижченко). Модне сучасне звучання у поєднанні з народними інструментами. Ната зробила справжній прорив в український сучасній музиці.

А програші на сопілці і трембіті у поєднанні з бітом вже стали популярними не тільки на батьківщині, але й далеко за межами".
СВЯТОСЛАВ ВАКАРЧУК
"У цьому році? Не знаю. З минулого - Take me to church, а також Iron sky - Paolo Nutini. А згадав – "Ой там на горі", - українська народна пісня".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ