Палітра українського музичного простору багатогранна. Дедалі частіше у вітчизняному шоу-бізі з'являються нові імена, які знаходять свого слухача і стрімко набирають популярність.

Проте на сьогодні пробитися в ефір українських радіо- і телеефірів щастить не всім. Часто у відповідь маловідомі талановиті виконавці чують, що вони є "неформатом".

Сайт ТСН.ua поспілкувався із знаменитими музикантами і попросив їх порадити не надто відомі, проте перспективні гурти, які заслуговують на увагу.
Валерій Харчишин, гурт "Друга Ріка"
The Hardkiss

Зараз, напевно, вже не дуже правильно називати молодою групу The Hardkiss, але все ж таки я включу і їх до свого списку. Колись ми співали з Юлією Саніною (солістка The Hardkiss – ред.) на нашому концерті разом пісні "Так мало тут тебе" і "Дотик", і ці записи досі популярні в YouTube, людям подобається. The Hardkiss, напевно, одна з найбільш нестандартних українських груп. Це не якийсь законсервований старий естрадний підхід до творчості, а дійсно щось нове. Видно, що люди дбають про свій імідж, який відповідає змісту групи на всі 100 відсотків, - вони цікаві. До того ж, Саніна - чудова вокалістка, яких у нас мало. Багатьом потрібно у неї повчитися, я і не знаю більше таких крутих.
Martovi Orchestra

Гарна група, яка мені дуже подобається. Вони прості хлопці і хороші музиканти. У чомусь вони нагадують мені нас у дитинстві. Нещодавно в Одесі виступали і ми, і The Hardkiss, і група Martovi Orchestra, які також співали "Так мало тут тебе" - у них є кавер. І ось, одного дня в одному готелі ми всі зустрілися. І виправили ситуацію - заспівали з Martovi цю пісню разом.
Vivienne Mort

Мені подобається ця група, напевно, чимось неземним. Я взагалі не дуже люблю "дівчаток у році", а тут все настільки легке, атмосферне і неземне, що якось дуже легко заходить і не навантажує зовсім. Начебто, і музика не найвеселіша, але в ній немає депресії. Вона злегка наївна, а ця наївність підкуповує.
Святослав Вакарчук, гурт "Океан Ельзи"
Vivienne Mort

Фронтмен гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук є фанатом молодого колективу Vivienne Mort. Симпатію гурту музикант висловлював на своїй сторінці в Twitter. Особливо у захваті Вакарчук лишився від композиції Vivienne Mort "Пташечка".

"Мурашки по шкірі... І радість від нової української музики", - так прокоментував роботу гурту Святослав.
Pur:Pur

Також Святославу Вакарчуку подобається український інді-поп-гурт із Харкова Pur:Pur. Так, солістка колективу Ната Сміріна почула схвальні відгуки про свою творчість від Вакарчука під час "сліпих прослуховувань" на проекті "Голос країни", де Святослав займає місце зіркового тренера.

"Я вважаю, що "Pur: Pur" - це одна з кращих українських груп, які існують. Ти робиш музику, яка веде цю країну вперед, до Європи швидше, ніж всі політики разом узяті. Можна сказати, я фанат вашої групи", - сказав Вакарчук Сміріній.
Фагот, гурт "ТНМК"
SINOPTIK

Грають прекрасно, музон чудовий, таке відчуття, що кожен раз як останній, відмінний мікс рок-звучання і електроніки.
Stoned Jesus

Це давно відома група за межами України, видається в Америці, концертує в Європі, але український слухач чомусь відкриває її для себе повільно.
Five Eyes (iiiii eyes)

Five Eyes (iiiii eyes) - талановитий електронний проект, звучить чудово і розвивається в дусі світових тенденцій у саунд-дизайні.
Марія Чеба

Марія Чеба – це чисті неприборкані емоції, що саме по собі дивно in material world, новий український "космонавт".
Потап, продюсер, учасник гурту "Потап и Настя"
O.Torvald

Один із найпотужніших гуртів на українській рок-сцені - O.Torvald. Їхні виступи фантастичні, за рівнем можуть скласти конкуренцію західним артистам.
Brunettes Shoot Blondes

Brunettes Shoot Blondes стали справжнім проривом у сучасній музиці, дуже сильний і стильний колектив, який представляє на нашій сцені розумний інді-поп. Гідні представники України для іноземних слухачів.
Репер Ліон

З реперів виділяю Ліона - якісний виконавець, вітчизняний Каньє Вест, лірик із закрутистими глибокими текстами.
Олег Скрипка, гурт "ВВ"
Марія Чайковська

Прекрасна виконавиця. Це сучасний романс. Прекрасна лірика, прекрасний голос, прекрасне виконання. Абсолютно європейська пісня і ні фіга не попса.
"ФлайzZzа"

Також можу порадити гурт "ФлайzZzа" із Луцька. Вони грають такий реп-фанк. Може, вони чимось подібні до "Гуцул Каліпсо".
"Бандурбенд"

Потім є "Бандур Бенд" із Харкова. Класний гурт. Вони грають етно-рок, реально на бандурах грають "рокешнік". Мене вони чіпляють якістю. Зараз в ефірах набагато більше стало з'являтися якісного продукту, але його недостатньо. Це пов'язано також із тим, що публіка ще не дуже готова сприймати якість, та її й не пропонують. Воно так лишається, трошки на рівні "ватерлінії".
"Очеретяний кіт"

Ще є "Очеретяний кіт" із Вінниці. Прекрасний колектив. У них зараз новий альбом вийшов. Це такий український лаунж, джаз-лаунж.
"Гуцул Каліпсо"

"Гуцул каліпсо" з Чернівців. Дуже цікавий проект. Вони грають такий рок-фанк. У нас в країні фанк не дуже популярний, тому що ці ритми достатньо складні для людей. Але вони дуже професійно це роблять. Їх варто послухати.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ