СПЕЦПРОЄКТ ТСН.UA
Україна подарувала світу чимало культових кінострічок, які стали справжньою класикою. Їх з року в рік наводять як приклад на тематичних заходах, ними пишаються та надихаються в багатьох куточках земної кулі.

Про те, якою є кіногалузь сучасної незалежної України та як змінилися «правила гри», починаючи з 1991 року, – розповідаємо у спецпроєкті «Про кіно без меж» від Київстар ТБ, 1+1 media та ТСН.ua, присвяченому 30-річчю Незалежності. На вас чекають надихаючі та, подекуди, вражаючі історії маленьких та великих перемог, злетів і падінь від провідних вітчизняних акторів, режисерів, продюсерів, сценаристів, операторів та ідейників. Вони власним прикладом доводять: в Україні може бути величезна кількість якісного та зразкового кіно, що руйнує будь-які межі та стереотипи, щобільше, з бекграундом, який збирався десятиліттями, це цілком реально зробити найближчим часом. Все, що потрібно, – консолідуватися та прикласти максимум зусиль.

Мета проєкту – через персоналії продемонструвати, яким глибоким і багатогранним є вітчизняний кінематограф і довести, як багато в цій сфері залежить від любові та поваги глядачів.

Антоніо Лукіч – молодий український режисер, що асоціюється зі світанком вітчизняного кінематографу. В межах спецпроєкту «Про кіно без меж» Антоніо розповів про сміливість в творчості, очікування від української кіносфери та професійну мрію.
COMPANY
Володимир Горянський є одним з першопрохідців вітчизняного кіно. У інтерв'ю для проєкту «Про кіно без меж» метр розповів про життя театру, зміни в українському кіно та знамениту роль Кості з Буржуя.
COMPANY
Фантастична Лариса Кадочникова в межах спецпроєкту «Про кіно без меж» розповіла про зйомки легендарних «Тіней забутих предків», сучасне українське кіно та спогади про початок акторської кар'єри в Україні.
COMPANY
Валентин Васянович є одним з найтитулованіших українських режисерів новітнього періоду українського кінематографу, фільми якого двічі номінувались на «Оскар» від України
(«Рівень чорного» (2017), «Атлантида» (2020).
COMPANY
Ірма Вітовська стала першою українською акторкою в історії українського незалежного кіно, яка зіграла роль в міжнародному комерційному кіно.
COMPANY
Наріман Алієв – режисер, сценарист, член Української та Європейської кіноакадемій. Світова прем'єра його повнометражного дебюту, стрічки "Додому", відбулася в рамках секції "Особливий погляд" 72-го Каннського кінофестивалю – кримськотатарська мова тоді вперше пролунала в рамках фестивалю на Лазуровому березі.
Фотограф проєкту – Вікторія Квітка