У "ЛНР" звинуватили у вбивстві "Мотороли" розвідника із спецпідготовкою

Дата публікації
У "ЛНР" звинуватили у вбивстві "Мотороли" розвідника із спецпідготовкою

Reuters

Кілер начебто попередньо проходив спеціальну підготовку з підриву ліфтів.

У "ЛНР" назвали ймовірного вбивцю одного з ватажків бойовиків "ДНР" Арсена Павлова на прізвисько "Моторола".

Про це повідомляють РИА Новости.

Зазначається, що ім'я вбивці начебто назвав один із затриманих у "республіці" військовослужбовців 8-го полку спецпризначення Сил спеціальних операцій ЗСУ.

У "ЛНР" наголошують, що підозрюють затриманих у причетності до вбивства начальника управління "міліції" "ЛНР" Олега Анащенко і інших терактів.

"Також можу підтвердити те, що коли я перебував у Хмельницьку в 8-му полку спецназу України в частині, то також чув, коли майор Балов, начальник розвідки, хвалився, нібито вбивство Мотороли - це його рук справа", - передає агентство слова одного із затриманих Івана Дєєва.

За його словами, Балов говорив, що попередньо проходив спеціальну підготовку з підриву ліфтів.

Нагадаємо, "Моторолу" вбили ввечері 16 жовтня. За попередньою інформацією, його підірвали в ліфті будинку, в якому він проживав. В угрупованні "ДНР" у вбивстві Павлова звинуватили "українську диверсійно-розвідувальну групу".

"Моторола" був одним із найжорстокіших бойовиків "ДНР". Зокрема, він розстріляв полоненого українського військового Ігоря Брановицкого. Сам "Моторола" зізнався у вбивстві 15 полонених військовослужбовців Збройних сил України. В Україні він був оголошений в розшук. 

Секрети "Мотороли": чи міг глава бойовиків інсценувати свою загибель

Секрети "Мотороли": чи міг глава бойовиків інсценувати свою загибель

Наступна публікація