NASA скасувало запуск корабля на Марс у 2016 році

Можливість запуску будь-якого космічного апарата на Марс з'являється раз на два роки.

NASA скасувало запуск дослідного корабля "Інсайт" на Марс, який планували зробити у березні 2016 року, через технічні проблем.

Причиною такого рішення стало порушення вакуумної оболонки навколо датчиків одного з головних наукових інструментів апарату - сейсмометра.

"Це рішення прийнято з огляду безуспішних спроб ліквідувати надходження повітря на ключовий компонент дослідного вантажу", - зазначили в NASA .

"Інсайт" мав вивчати геологічну структуру поверхні Марса і зміни температури в атмосфері. Планувалося, що після запуску в березні він приземлився б на поверхню Марса у вересні. Можливість запуску будь-якого космічного апарата на Марс з'являється раз на два роки, так що наступний подібний випадок буде у 2018 році.

NASA поки не підтверджує ці плани, посилаючись на фінансові обмеження.

У вересні американська космічна агенція заявила, що отримала найпереконливіші докази того, що на поверхні Марса є вода. Наявність рідкої води на Марсі свідчить, що та планета досі геологічно активна, а також - збільшує шанси існування там найпростіших організмів.

Нагадаємо, що NASA знайшло ракетні двигуни для польоту на Марс.

З'явилися фото темних смуг на Марсі, які можуть бути слідами рідкої води

На Марсі знайшлася рідка вода

Це сенсаційне повідомлення НАСА, до якого йшли 50 років, затьмарило цього тижня решту подій в світі. Марс - четверта планета від Сонця. У нього  є аж два місяці – Фобос і Деймос. Марс вдвічі менший за Землю, а отже і важить там усе удвічі менше, ніж тут. Втім, на Землю дуже схожий. Є атмосфера, щоправда, без кисню. Доба так само триває 24 години. Така сама сезонність - є сувора зима мінус 60 градусів  і спекотне літо - всього мінус 23. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: