Ритуальне вбивство

Ритуальне вбивство

Фото: ТСН.ua

Після загибелі полковника ГУР суспільство вже врешті-решт має зрозуміти, що війна не на Сході – вона скрізь.

Це просто якесь дежавю. Павло Шеремет, журналіст. Олександр Хараберюш, контррозвідник. Тепер Максим Шаповал, керівник групи спецрезерву військової розвідки. Почерк один. Машина. Вибухівка під місцем водія. Добре вивчені маршрути, якими переміщується людина. Звички, контакти тощо. Але не полишає враження, що воно було здійснене як ритуальне вбивство: "Дивіться, ми можемо вбити ваших найкращіх". Тож це не просто диверсія, це – теракт.

І це дійсно найкращі. Я особисто знав Сашу Хараберюша, навіть важко уявити, скільки він зробив і як керівник підрозділу, і як звичайний опер, аби знекровити агентурні мережі росіян в Маріуполі. Але ось так, виловити всіх ворогів, як в кіно, зараз просто неможливо. Ніхто не може гарантувати безпеку. Це реальність.

Ось так, виловити всіх ворогів, як в кіно, зараз просто неможливо. Ніхто не може гарантувати безпеку. Це реальність.

Ми маємо кордон з Росією, довжина сухопутної частини якого – 1974 кілометри, і повністю закрити його так, щоби не було несанкціонованих проникнень, неможливо. Та ба більше, легально перейти кордон агентові з Росії не буде важко. Ми маємо великий відсоток населення, обробленого російською пропагандою, і ці люди з переконаністю самогубця відверто радіють руйнації власної держави. Серед таких можуть бути й інформатори, і зрадники.

Ми маємо певний відсоток людей і в спецслужбах, і в силових структурах, яких можна віднести до російського агентурного апарату. Ми маємо корумпованих силовиків. Ми маємо закони мирного часу, які бува буксують у ситуації війни. Ми маємо відверто проросійські політичні сили. Всі ці фактори створюють середовище, у якому диверсанти почувають себе добре.

Суспільство повинно зрозуміти, що війна не на Сході. Вона скрізь. В ідеологічній формі, у терористичній. Я знаю, що справжні патріоти в спецслужбах зараз працюють двадцять п'ять годин на добу, аби викрити цей злочин. І решту таких ритуальних вбивств. І вони викриють його, жодних сумнівів. Тільки потрібна допомога суспільства.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook та стежте за оновленнями розділу!

Повʼязані теми:

Наступна публікація