Європа на продаж

Фінанси в Росії і справді співають романси, але Путін, як павук, продовжує розкидати свої сіті в різних напрямках.

На тлі економічної кризи в Росії багато кому важко навіть уявити собі, що у Путіна все ще знаходяться зайві кошти для того, щоб купувати політичні партії на Заході й в Україні. А проте це реальність, з якою треба рахуватися.

Фінанси в Росії і справді співають романси, але Путін, як павук, розкидає свої сіті в різних напрямках. Йому йдеться не тільки про зняття санкцій, але й про повернення тих впливів на різні терени світу, які були колись за комуністичної влади. І тому головним ворогом для Росії стала Америка, чиї впливи навпаки зросли. Але проблема в тому, що Росія своєю потугою, в тому числі й економічною і фінансовою, з Америкою мірятися не може.

Від лютого безсилля останніми роками в Росії образ Америки став набирати рис якогось страшного монстра. Америкою росіян стали відверто лякати. Звідси й ті безглузді легенди про американців на Донбаському фронті, про негрів, яких там бачили цілими десятками.

Простий росіянин американців ненавидить. А задля підсилення цієї ненависті уже вигулькують статті про те, як американці вкрали у Росії Аляску. І що пора б уже виставити їм рахунок.

І знову "прастой русскій мужик" готовий руками й ногами голосувати за повернення Аляски навіть не замислюючись над тим, яка неймовірна прірва розділяє економічний стан Аляски й Сибіру. Наскільки вищий рівень добробуту жителів Аляски, які навіть у порівнянні з рештою американців отримують набагато вищу платню й пенсію, де надходження з прибутків від продажу природних запасів залишаються в штаті, а не пливуть у бездонні кишені зграї пройдисвітів з кооперативу "Озеро".

Недавно Американський Конгрес розпорядився, щоб бюро Director of National Intelligence підготував аналіз того, як Росія використовує свої впливи і кошти для маніпулювання політиками держав Європейського Союзу.

У статті Марти Томашкєвіч у Newsweek.plŚwiat наведено докази на закулісні впливи, які DNI відкрив у Франції, Голландії, Угорщині, Австрії та Чехії. Тому можна не дивуватися, що саме у цих країнах лунають голоси про відміну санкцій, заклики не провокувати Путіна, не зміцнювати східні кордони країн НАТО.

Росія вміло роздмухує будь-яку політичну кризу – варто їй тільки-тільки зародитися, а агентура російська вже тут як тут. Використовуються для цього у першу чергу праві партії. Під впливом Росії "Йоббік" в Угорщині, "Золотий Світ" у Греції, "Північна Ліга" в Італії, "Народний Фронт" у Франції, "Партія Праці" у Великій Британії роблять усе для того, щоб розвалити і без того далеко не монолітну єдність Європейського Союзу.

Навіть такі події, як референдум у Каталонії щодо відокремлення від Іспанії, не міг не відбутися без тихої підтримки Росії. Адже в Каталонії росіян надзвичайно багато, в їхніх руках перебуває чимало нерухомості, включно з готелями і крамницями.

Саме завдяки російським впливам і у Голландії має відбутися референдум щодо співпраці ЄС з Україною. Навіть референдум у Великій Британії щодо членства в ЄС перебуває також під пильним оком Росії.

З метою демонстрування України як держави непевної, націоналістичної, антисемітської, російська агентура постійно влаштовує різноманітні провокації. Тисячі ботів працюють над тим, щоб переконати українців у тому, що влада перебуває в руках у зрадників, яких треба негайно скинути.

Розпалювання війни на Донбасі – це теж чудовий спосіб відлякування європейців від України, мов від зачумленої. Більшість європейців дуже погано орієнтується в географії. Війна на Донбасі в їхній уяві виглядає як війна, що ведеться по всій Україні. Мене не раз запитували за кордоном, як мені живеться у стані війни, і дуже дивувалися, що війна насправді відбувається на заледве одній п'ятдесятій частині держави.

П'ята колона всередині України все ще почувається цілком затишно. Ми не помилилися, заборонивши комуністів, які займали і досі займають антиукраїнську, пропутінську позицію. Але Опозиційний блок, хребет якого складають депутати, з вини яких гинула Небесна сотня, все ще при владі. Чому ті, хто приймав антинародні закони з порушенням регламенту, хто підтримував злочинний режим Януковича, у всьому йому потураючи, не покарані? Ці люди не мають жодного права вершити нашу долю.

Лише завдяки тому, що Донбас і Крим не повністю представлені у парламенті, вдалося якось набрати демократичну більшість. Але і в неї проникли різні пройдисвіти, які тепер чинять розкол, саботують прийняття законів, підсилюють незадоволення в масах.

На жаль, незадоволених у нас достатньо, аби щось валити. Будівників тільки бракує.

І це ми проходили в історії. Режим гетьмана Скоропадського, звісно, не був ідеальним, але за підтримки німців держава мала усі можливості вистояти і закріпитися, як вистояли країни Прибалтики, маючи куди меншу армію. Але наші тодішні противсіхи підняли повстання, гетьмана і німців вигнали, а відтак ми потрапили в таке багно, з якого ще й досі вибратися не годні.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: