7 червня в Історії.

7 червня в Історії.

Анна Курнікова сьогодні відзначає день народження.

Тим, хто цікавиться історією, пропонуємо дізнатися, чи було щедрим 7 червня на яскраві події.

 1732  рік — у Санкт-Петербурзі закладено перший Зимовий палац.

Палац був двоповерховий на підвалинах, з мезоніном і повернутий головним фасадом до річки Нева. З двох боків до нього прибудували службові флігелі.У внутрішній двір вели невеличкі брами з фронтонами, яки прикрашали моделі вітрильників ( кораблі були давньою пристрастю царя ).Цей палац проіснував недовго і його перебудували.

 1775 року   американські Сполучені Колонії змінили назву на Сполучені Штати.

США володіють найбільшою в світі економікою ($14,2 трлн), могутніми збройними силами, зокрема найбільшим військово-морським флотом, Також, мають в своєму розпорядженні перший по сукупній потужності ядерний потенціал на Землі

 В 1919-му  в  Нью-Йорку вперше провели  письмові тести для одержання прав водія.

 1990 рік — після смерті Пимена, патріархом Московським і всієї Русі обраний Алексій II (Олексій Рідігер).

 1998 року в  Ешфорді (Англія) дав концерт найбільший у світі оркестр — з 2 212 музикантів.

 7 червня народилися:

 1952 рік Дарія (Агрипина) Донцова, російська письменниця, авторка детективів.

В кінці 1998 року Донцовій був поставлений діагноз "рак грудей 4-го ступеня". Агрипина перенесла чотири складні операції, проте поліпшення не наставало.  Саме в лікарні вона написала свій перший твір у жанрі іронічного детективу - "Круті наследнічкі", яке виросло в подальшому в серію "Любителька приватного розшуку Даша Васильєва". З лікарні вона вийшла, написавши вже 5 романів. У 1999 році прийшла до видавництва "Ексмо". Через три місяці взяла псевдонім Дар'я Донцова. В даний час написано 100 романів, сценарії до телесеріалів, радіовистави. Загальний тираж книг склав більше 100 млн екземплярів.

В 1964-му народився   Тарас Стецьків, український політик, народний депутат І-IV та VI скликань (зараз – від "Народної самооборони").

1968 року  — В'ячеслав Кириленко, український політик, народний депутат III-VI скликань.

У 1981 році народилася  Анна Курнікова, російська тенісистка, фотомодель.

Тенісна кар'єра в як професіонала Курникової була закінчена в 2005, через серйозні проблеми зі спиною. За свою професійну кар'єру вона не вигравала жодного головного турніру в одиночному розряді, але стала однієї з найвідоміших тенісних гравців у світі. Анна з 17 років почала з'являтися на обкладинках глянцевих журналів. Курникова попадає в список 50-ти найкрасивіших людей журналу People в 1998, 2000, 2002, 2003 роках.. Вона стає рекламним агентом багатьох знаменитих фірм: Adidas, Berlei, Yonex, Omega, інтернет-порталу Lycos й інших. Її рекламні контракти в багато разів перевищують призові від турнірів.

7 червня  1986-го народилася  Наталія Іонова, російська поп-співачка, відома як Глюк’oza.

Повʼязані теми:

Наступна публікація