Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
15-річна Маша потребує допомоги

Дівчинці потрібна тривала реабілітація

Маші необхідна постійна і довготривала реабілітація для повноцінного життя.

У свої 15 років Маша життєрадісна, весела дівчинка. Вона любить спілкування. Але фатальний діагноз і її фізичні можливості обмежують її від оточення зі здоровими дітками.

Через народження внаслідок важких пологів та патологію Маша провела в реанімації близько місяця. Прогнози лікарів були втішними. Розвиток Маші тривав звичайно, але коли у 9 місяців дівчинка досі не не тримала голову, не сиділа, лікарями було поставлено діагноз ДЦП.

"З цього моменту почалася боротьба за повноцінне життя Маші. Більшу частину свого життя вона провела в Чернігівському реабілітаційному центрі. Постійне медикаментозне лікування, оскільки Маша не розмовляє. За ці роки Маша перенесла 4 складних операції з ортопедії, що дало можливість до 13 років пересуватися за підтримки дорослого з ходунками", - розповідає дідусь дівчинки, який опікується дитиною.

Лікарями рекомендовано постійно проходити інтенсивну реабілітацію в Міжнародній клініці відновного лікування для того, щоб Маша могла повноцінно жити. Сума для проходження одного курсу лікування становить більше 20 тисяч гривень.

Для рідних Маші за довгі роки лікування і реабілітації це величезна сума. Тому вони змушені звернутися за допомогою до добрих і чуйних людей.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

Карта № 5168755531634117

одержувач Крижанівська Тетяна Миколаївна (бабуся).

Залиште свій коментар

Вибір редакції