Допомоги небайдужих потребує Аліса

Дівчинці потрібні реабілітації і складна операція

Аліса народилася на 28 тижні вагітності з вагою у 750 грамів і майже два місяці перебувала на штучній вентиляції легенів.

"Наслідком цього є бронхо-легенева дисплазія. Так само в реанімації їй був поставлений діагноз - гідроцефалія. В Аліси вроджена патологія органу зору - катаракта, глаукома, дистрофія рогівки, помутніння рогівки лівого ока, ретинопатія недоношених. У Києві їй була проведена складна операція. Ми регулярно їздимо на огляд. Спостерігається позитивна динаміка, але належить ще операція по установці нового кришталика і велика робота з відновлення зору та усунення косоокості", - розповідає мама дівчинки.

Наслідком гіпоксії, яку Аліса перенесла ще в утробі, а так само в перші дні життя стало гіпоксично-ішемічне ураження центральної нервової системи, затримка психо-моторного розвитку, лівобічний геміпарез, плосковальгусна деформація правої стопи, еквіновальгусна деформація лівої стопи, ліва ніжка коротше правої.

"Аліса відстає в розвитку - вона пізно почала тримати голову, сидіти вона почала зовсім недавно і поки що ні впевнено, може стояти біля опори. І все це завдяки постійним заняттям. Реабілітологи кажуть, що Аліса - дівчинка перспективна, але з нею потрібно постійно займатися - масаж, ЛФК, дорогі препарати. Пропустити хоча б один курс реабілітації - це крок назад! Я заздалегідь вдячна всім небайдужим людям, що мають можливість і бажання допомогти таким маленьким янголяткам", - каже мама дівчинки.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку 5168 7572 0051 1782

Третьяк Юлія Володимирівна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: