Негайної допомоги потребує Ірина

170 тисяч доларів потрібні на порятунок життя

Декілька тижнів тому у 24-річної Ірини Кудінової виявили гострий мієлобластний лейкоз М1. Дівчина майже 3 тижні хворіла на ангіну і вирішила знову звернутись в лікарню, оскільки відчувала сильну слабкість і запаморочення. В лікарні №4 м. Дніпра Ірині встановили страшний діагноз і зробили декілька переливань крові, щоб підвищити рівень лейкоцитів, але хвороба дає про себе знати і прогресує з кожним днем.

Родина Ірини звернулась за допомогою за кордон. Свої послуги запропонували клініки з Ізраїлю та Туреччини. Попередньо спеціалісти прогнозують, що Ірині необхідно буде провести декілька циклів хіміотерапії і пересадку кісткового мозку. Оскільки вартість лікування в Ізраїлі вища, родина вирішила розпочати лікування в Туреччині. Ірина та її сестра Наталя полетіли до Туреччини, де лікарі провели обстеження. Дівчині терміново розпочали хіміотерапію. Ірина отримала рахунок на 170 тис. доларів США.

"Після курсу хіміотерапії Ірина у ремісії (рак на якийсь час відступив)! Це велике щастя! Але, на жаль, лейкоз не лікується однією хімією, хвороба може повернутися у будь-який час. Щоб цього не сталося, необхідна пересадка кісткового мозку від неродинного донора. Вартість - 125 000 доларів США. Ні Іра, ні її сім'я не має таких коштів. Дівчина має 3 тижні поки клініка готуватиме її до операції і шукатиме донора в базі. Завдяки допомозі рідних, друзів і абсолютно невідомих добродіїв, зібрано 61 116 дол. США. З них витрачено 45 417 дол. США. + 3700 дол. США передоплата за пошук донора. В наявності на 05.06.2017 є всього 11 999 дол. із необхідних 105 тис. доларів США. Трансплантація кісткового мозку - дуже важка процедура, але таким, як Іра, вона дає останній шанс на одужання. ОСТАННІЙ ШАНС! Дуже боляче чути ці слова батькам і близьким молодої дівчинки. Але в Іринки є надія на цей ШАНС. Це лікування дає можливість позбавитися від хвороби назавжди", - додають друзі дівчини.

Реквізити для допомоги

Карта ПриватБанку: 5168 7450 1130 5437

Отримувач: Кудінова Олена

Залиште свій коментар