Негайної допомоги потребує Ірина

170 тисяч доларів потрібні на порятунок життя

Декілька тижнів тому у 24-річної Ірини Кудінової виявили гострий мієлобластний лейкоз М1. Дівчина майже 3 тижні хворіла на ангіну і вирішила знову звернутись в лікарню, оскільки відчувала сильну слабкість і запаморочення. В лікарні №4 м. Дніпра Ірині встановили страшний діагноз і зробили декілька переливань крові, щоб підвищити рівень лейкоцитів, але хвороба дає про себе знати і прогресує з кожним днем.

Родина Ірини звернулась за допомогою за кордон. Свої послуги запропонували клініки з Ізраїлю та Туреччини. Попередньо спеціалісти прогнозують, що Ірині необхідно буде провести декілька циклів хіміотерапії і пересадку кісткового мозку. Оскільки вартість лікування в Ізраїлі вища, родина вирішила розпочати лікування в Туреччині. Ірина та її сестра Наталя полетіли до Туреччини, де лікарі провели обстеження. Дівчині терміново розпочали хіміотерапію. Ірина отримала рахунок на 170 тис. доларів США.

Родина Ірини не має таких коштів. Друзі та родичі, одногрупники та колеги, просто небайдужі докладають максимум зусиль, щоб врятувати життя молодої дівчини, але сума дуже велика, тому ми просимо про допомогу усіх.

Реквізити для допомоги

Карта ПриватБанку: 5168 7450 1130 5437

Отримувач: Кудінова Олена

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: