Брітні Спірс заборгувала 10 мільйонів

Співачка Брітні Спірс заборгувала гроші компанії Brand Sense, яка була посередником між Брітні і парфумерним гігантом Elizabeth Arden.

Брітні Спірс / Фото: britneyspears.com
До суду надійшов позов проти співачки Брітні Спірс. Постраждала сторона - компанія Brand Sense, яка була посередником між Брітні і парфумерним гігантом Elizabeth Arden.

За договором зірка повинна була виплачувати 35% з продажів іменного аромату, який Брітні випустила разом з Elizabeth Arden. Але грошей на рахунок Бренд Сенс не надходило. Тепер компанія вимагає від співачки борг - 10 мільйонів доларів.

Перше засідання призначено на 11 липня, але швидше за все зірки на ньому не буде, так як всі її фінансові справи досі веде батько.

Нагадаємо, Брітні Спірс, яка тріумфально повернулася на сцену після тривалої депресії та алкогольної залежності, здивувала шанувальників своєю неідеальною статурою.

Нагадаємо, аромат від Брітні, розроблений співачкою спільно з парфумерною компанією Elizabeth Arden, надійшов в продаж у вересні 2010 року за ціною 63 долари за 50 мл і 78 доларів за 100 мл.

Це були вже шості парфуми американської поп-співачки. Вона їх охарактеризувала, як "жіночні і делікатні" парфуми.

Читайте також:

Брітні Спірс сходить на побачення у Києві за 13 тисяч

Брітні Спірс схудла на 13 кг за 40 днів

Брітні Спірс розорилась на 61 млн доларів

Наступна публікація