Едварда і Беллу вб'ють у наступних "Сутінках"

Кіногерої Едвард та Белла помруть в останній частині сутінкової саги під назвою "Світанок". Так вирішили сценаристи фільму.

Сценаристи вирішили вбити Едварда і Беллу в четвертій частині "сутінкової" саги "Світанок". Нагадаю, фінальна частина саги виходить в двох частинах. У першій частині Едвард і Белла стають батьками дочки Ренесмі, в другій їм доведеться зіткнутися з могутнім кланом Вольтурі. Саме у другій частині головних героїв і наздожене смерть.

Едвард і Белла будуть захищати від загибелі Ренесмі: адже, згідно із законами, маленьких дітей не можна перетворювати на вампірів. Вольтурі не знають, що Ренесмі - напіввампір, і тому прагнуть її знищити.

Жахлива сцена відбудеться у видіннях сестри Едварда Еліс, яка вирішить збити Вольтурі зі сліду. Еліс торкається голови одного з членів клану, Аро, і "бачить" смерть Калленів, які порушили правила. Першим у видіннях Еліс "вмирає" глава сім'ї Карлайл.

Потім починається бійня, Белла і Едвард "вбивають" Аро і гинуть самі. У книзі ця сцена описується кількома словами, але творці картини вирішили перетворити її в масштабне видовище.

Читайте також:

Роберт Паттінсон романтично повечеряв із Крістен Стюарт

Роберт Паттінсон знявся для Vanity Fair

Останню частину вампірських "Сутінків" розділять на два фільми

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: