Едварда і Беллу вб'ють у наступних "Сутінках"

Кіногерої Едвард та Белла помруть в останній частині сутінкової саги під назвою "Світанок". Так вирішили сценаристи фільму.

Сценаристи вирішили вбити Едварда і Беллу в четвертій частині "сутінкової" саги "Світанок". Нагадаю, фінальна частина саги виходить в двох частинах. У першій частині Едвард і Белла стають батьками дочки Ренесмі, в другій їм доведеться зіткнутися з могутнім кланом Вольтурі. Саме у другій частині головних героїв і наздожене смерть.

Едвард і Белла будуть захищати від загибелі Ренесмі: адже, згідно із законами, маленьких дітей не можна перетворювати на вампірів. Вольтурі не знають, що Ренесмі - напіввампір, і тому прагнуть її знищити.

Жахлива сцена відбудеться у видіннях сестри Едварда Еліс, яка вирішить збити Вольтурі зі сліду. Еліс торкається голови одного з членів клану, Аро, і "бачить" смерть Калленів, які порушили правила. Першим у видіннях Еліс "вмирає" глава сім'ї Карлайл.

Потім починається бійня, Белла і Едвард "вбивають" Аро і гинуть самі. У книзі ця сцена описується кількома словами, але творці картини вирішили перетворити її в масштабне видовище.

Читайте також:

Роберт Паттінсон романтично повечеряв із Крістен Стюарт

Роберт Паттінсон знявся для Vanity Fair

Останню частину вампірських "Сутінків" розділять на два фільми

Повʼязані теми:

Наступна публікація