Мадонна заступилася за Pussy Riot

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мадонна заступилася за Pussy Riot

Поп-королева також пригадала і свої непорозуміння з церквою

Співачка попросила звільнити дівчат з гурту Pussy Riot, які влаштували "Панк-молебень" в храмі Христа Спасителя.

Мадонна приїхавши в Москву з концертом, заступилася за учасниць Pussy Riot.

"Я проти цензури і я сподіваюся, що суд проявить поблажливість, і дівчата скоро будуть звільнені", - впевнено висловилася Мадонна в своєму інтерв'ю.

Співачка розуміє, що деяких людей образило те, що вони виступали в церкві і визнає, що з боку дівчат - це була помилка.

"Як би не була корумпована церква, храм - це місце, яке для багатьох людей означає надто багато, люди ходять туди молитися. Напевно, варто було влаштовувати свій протест не в церкві, а перед нею. Може бути, це було б навіть більш ефективно. Я вважаю, що вони були неправі у виборі місця, але в головному вони мали рацію. Вони були праві в тому, що висловились. Я хотіла б, щоб вони були виправдані", - говорить співачка.

Також Мадонно заявила, що президент Росії має пробачити дівчат, адже вони "виражає себе".

"Володимир Путін повинен їх пробачити - як артистів, як жінок, як матерів. Їх потрібно звільнити. Художник завжди правий, коли він виражає себе. А на критику потрібно реагувати так, як повинен на неї реагувати сильний чоловік ", - сказала Мадонна.

Поп-королева також пригадала і свої непорозуміння з церквою, що її, навіть, кілька разів хотіли відлучити від католицької церкви.

"Так, я не потрапляла за це в тюрму, але це тому, що я живу у вільній країні, а не в Росії", - зазначила співачка.

Нагадаємо, що "Панк-молебень" в храмі Христа Спасителя, що містив нецензурну лексику, а також критику Володимира Путіна і Патріарха Кирила, наробив чимало галасу у всьому світі.

На підтримку затриманих за хуліганство дівчат висловилися такі знаменитості, як Стінг, Red Hot Chii Peppers, Faith No More, Бьорк та інші. А от серед російських зірок така поведінка викликала негативну реакцію: вчинок розкритикували Олена Ваєнга, Валерія і Тетяна Буланова.

Саме сьогодні, 7 серпня відбудеться концерт Мадонни Москві - на цей же день намічені судові дебати у справі Pussy Riot, яким загрожує до 7 років позбавлення волі.

Наступна публікація