Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Nethouse допоможе українським підприємцям

Вже сьогодні кожен може зробити сайт для бізнесу своїми руками всього за півгодин

Як одного разу сказав Білл Гейтс, якщо Вас немає в Інтернеті, Вас немає в бізнесі. З кожним днем ця фраза стає все більш актуальною для українських підприємців.

Здавалося б, ще вчора створити своє представництво в Інтернеті могли не всі фірми, це коштувало великих грошей і тривало місяцями. Але вже сьогодні кожен може зробити сайт для бізнесу своїми руками всього за півгодини. Допомогти українським підприємцям покликаний російський конструктор сайтів Nethouse, що нещодавно став двомовним.

Nethouse - це сучасний сервіс, який дозволяє створити свій сайт для бізнесу. Починаючи від простої "візитки" і закінчуючи повноцінним інтернет-магазином з кошиком і можливістю замовлення товарів. Основна ідея проекту - дати будь-якій людині, що не володіє спеціальними знаннями, можливість створити представництво свого бізнесу в Мережі.

Великі можливості Nethouse безкоштовні, що важливо, особливо в період становлення бізнесу. Серед них безліч варіантів дизайну, необмежений дисковий простір, відсутність реклами на створеному сайті, домен третього рівня або прив'язка свого домену.

Сервіс простий і зручний, освоїти його не складе ніяких труднощів. Створений сайт являє собою справжній конструктор і складається з блоків. Можна розповісти про товари і послуги компанії, вказати контакти і посилання на профілі в соціальних мережах, додати новини, відео, фотографії, документи для скачування, встановити лічильники відвідуваності. Таким чином, відвідувач зможе отримати всю необхідну інформацію про компанію, ознайомитися з цінами і оформити замовлення.

Розробники не забули про такий важливий елемент, як просування сайту. До кожного розділу свого веб-представництва можна додавати унікальні мета-описи і ключові слова для пошукових систем. Крім того, є можливість з легкістю анонсувати свої товари та послуги в соціальних мережах.

Гасло Nethouse: "Інтернет може дати більше. Значно більше". Багато хто з російських підприємців вже переконалися в цьому і розвивають свою справу з допомогою сервісу. Тепер можливість створити сайт для бізнесу з'явилася у жителів України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції