Опитування показало, на чому економлять українці

Майже половина респондентів витрачають менше грошей на відпустку.

Соціологічна компанія TNS провела соцопитування і розповіла, на чому намагаються заощадити громадяни України в умовах кризи.

У порівнянні із березнем 2014, у березні 2015 люди стали економити буквально на всьому. Найменше українці витрачають на відпустку і подорожі (47%), придбання побутової техніки (46%), а також на повсякденне дозвілля (43%). При цьому, комунальні послуги, оренда житла, а також купівля ліків і їжі поки залишаються статтями витрат, на яких заощаджують менше за все. 

Опрос щодо економії
TNS
Українці стали більше економити

64 % опитаних впевнені, що наразі поганий час для великих покупок для дому, а 57%, - що час також не підходить для того, щоб робити заощадження.

Більшість українців у містах із населенням більше 50 тисяч - 65% - вважають, що їх матеріальний стан погіршився за останній рік. Ще 55% впевнені, що він погіршиться цього року, 47% стверджують, що наступні 12 місяців для економіки країни будуть поганими, а 52% вважають, що не тільки рік буде несприятливим, але і найближчі 5 років.

Дослідження проводилося серед громадян України у віці від 12 до 65 років, у містах із населенням більше 50 тисяч (крім АРК і зони АТО). Вибіркова сукупність: 5000 респондентів щоквартально.

Нагадаємо, раніше 68% українців заявили, що не поїдуть відпочивати під час відпустки.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: