Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Професійні підзаробітки. Де шукати і на чому можна заробити гроші

Хороші вакансії дійсно потрібно “ловити”, щоб вас не обійшли конкуренти.

Підвищення тарифів на газ будуть і у майбутньому. Економісти переконані, що непопулярні кроки потрібні, щоб навести лад на ринку газу і навіть створити такий ринок. Як зазначається у сюжеті ТСН.Тиждень, ті, кому вже зовсім не по кишені оплата комуналки, отримають субсидії. Найважче буде середньому класу, якому доведеться платити по повній.

Щоб не влазити в кредити, існує спосіб знайти додатковий дохід. Якщо ваша зарплата копійка в копійку дорівнює середній в Україні за даними Держстату - 8977 гривень - за одну годину сумлінної праці ви заробляєте на пакет молока, батон, два квитки у столичному трамваї і пачку недорогого чаю. Увесь цей набір коштує 64 гривні. Якщо отримуєте мінімалку - ваша робота оцінюється лише в пакет молока. 

27-річний Павло Діденко є професійним підробітником. Такими заробітками він займається три роки. В основному це доставка документів, товарів і квітів. Такою нехитрою працею хлопець заробляє собі на цілком безбідне життя, адже легко отримує лише на кур’єрці середню українську зарплату. Рекордний заробіток за день склав 1480 гривень.

В Україні, на відміну від закордону, погодинна оплата праці тільки набирає обертів, а тому існують нюанси, які слід знати, щоб не втрапити в пастку. Оплата дуже різниться в залежності від того, що треба робити, каже Тетяна Пашкіна відомий спеціаліст із пошуку персоналу. За її словами, інколи погодинна оплата виглядає досить привабливо, але там дуже сильна завантаженість.

Якщо мешкаєте в селі - за годину праці на пилорамі, або в саду можна заробляти до двох сотень гривень. У продажах теж є привабливі вакансії - наприклад, таємний покупець. Потрібно оцінити сервіс магазинів чи навіть державних установ і отримати за цей пару сотень гривень. Лікарям, які незадоволені своєю зарплатою, варто пошукати вакансії у страхових компаніях. Там потрібні кваліфіковані медики для прийому заявок і консультацій. Оплата - від 150 гривень за годину. Втім, це хоч і привабливі, але досить лукаві цифри. "Кажуть: у нас є робота 300 гривень за годину, а є 500 гривень за годину. Але ця робота не передбачає якійсь восьмигодинний робочий день і 40-годинний робочий тиждень. Є робота - ви працюєте", - розповіла Тетяна Пашкіна.

Такі вакансії дійсно потрібно “ловити”, щоб вас не обійшли конкуренти. І ми знаємо, де це зробити найлегше. "Принцип нашого сервісу - це швидкий заробіток. Прямо тут і зараз. На хліб у нас точно можна заробити", - розповіла керівник маркетингу сервісу замовлення послуг Ольга Сорока, яка працює аналітиком сервісу з пошуку і надання роботи, де щодня з’являється до трьох тисяч замовлень. Йдеться здебільшого про дрібні завдання. 

"Загалом середня вартість завдання на нашому сервісі складає 625 гривень. Але потрібно врахувати, що у нас є завдання по кур'єрці за 70 гривень, перетримка тваринок за 90 гривень, домашній майстер за 500 гривень і ремонт квартир за 15 тисяч гривень. Найтоповіше під новий рік завдання - це ремонт гірлянд. Минулого року було від 120 до 200 гривень", - додала Сорока.

Принцип сервісу доволі простий. Замовник розміщує завдання і пише суму винагороди. Виконавці, якщо їх все влаштовує, беруться до справи.  

Своєю чергою, Павло Діденко, якщо ви беретесь за доставку, мати з собою дві пари спортивного взуття, павербанк, ручку, олівець або фломастер, відісік для документів. Чоловік пересувається переважно пішки і громадським транспортом. Проїзд за власний рахунок, а тому ці витрати він відмінусовує від свого доходу. У середньому за день він заробляє до півтисячі, але для цього потрібно добряче побігати містом. Втім, є як виявилося, досить популярна робота, яку можна знайти чи не в кожному дворі багатоповерхівки. 

Слід знати, заробити можна, вигулюючи собак. Господарі собак платять від 60 до 200 гривень за прогулянки своїх улюбленців. Єдина вимога до кандидатів - любов до тварин і вміння з ними знаходити спільну мову. Загалом, вакансії, де пропонують терміново підзаробити гроші є в кожному регіоні. Розбіжності в оплаті майже не існує. Все залежить лише від якості виконання. Тож, якщо це так легко вдається комусь іншому, то чому б і вам не спробувати перекваліфікуватися хоча б на один вікенд. Це набагато краще і прибутковіше, ніж влізти в кредити. 

ВідеоУряд офіційно повідомив, як зростатиме ціна на газ для населення

Вже офіційно відома остаточна ціна на газ. Цього тижня Уряд на своєму порталі опублікував постанову, де чітко прописані строки зростання ціни на газ для населення. 8550 гривень – це лише перша хвиля. Стільки платитимемо за тисячу кубів від 1 листопада цього року і до 1 травня наступного. 

Уряд офіційно повідомив, як зростатиме ціна на газ для населення

Залиште свій коментар

Вибір редакції