Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія заблокувала українські солодощі на кордоні

Всю продукцію вивантажують.

На кордоні з Росією посилився митний контроль за українською кондитерською продукцією.

Про це заявив міністр аграрної політики і продовольства України Микола Присяжнюк.

"На митниці Російської Федерації частина нашої кондитерської продукції підлягає посиленому огляду: вся продукція вивантажується, українські виробники повинні внести заставну суму в розмірі 60% від вартості", - сказав він, додавши, що протягом 60 днів ця сума повинна бути повернута виробнику, але поки що її ніхто не отримав.

Міністр також повідомив, що про ситуацію з проблемами проходження кордону української кондитерської продукції був проінформований прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв в ході засідання комітету з питань економічного співробітництва українсько-російської міждержавної комісії."Це питання ми підняли, і прем'єр-міністр РФ взяв питання під особистий контроль", - заявив Присяжнюк.

Нагадаємо, в серпні поточного року РФ посилила контроль за всіма ввезеними з України товарами. Експерти обох країн пов'язували проблеми на кордоні з бажанням влади РФ змусити Україну вступити до Митного союзу або перешкодити запланованому на листопад підписанню угоди про вільну торгівлю з ЄС.

Також зазначимо, прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що у двосторонніх відносинах України та Росії намітилася перезавантаження.

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції