Саркозі наполягає на запровадженні "податку на Google"

Дата публікації
Перегляди
1839
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Саркозі наполягає на запровадженні "податку на Google"

Лідер Франції не відмовився від ідеї оподаткувати Google / Фото: AFP

Президент Франції хоче мати частку з доходів міжнародних інтернет-"монстрів" і їх онлайн-реклами

Інтернет-гіганти мають сплачувати податок з онлайн-реклами французькому бюджету. Про це заявив в інтерв'ю виданню Le Point президент Франції Ніколя Саркозі.

За словами президента, в разі свого переобрання він буде домагатися обкладення податком інтернет-компаній не тільки Франції, але і у всьому Євросоюзі.

"Неприпустимо, що компанії, які отримують мільярди євро виручки у Франції, не платять податків з цих доходів", - зазначив він.

Раніше Саркозі вже давав доручення вивчити можливість введення так званого "податку на Google". Пропозиція надійшла після неодноразових скарг медіакомпаній на те, що великі інтернет-портали заробляють на продажу рекламних площ, використовуючи їх контент, зокрема, новини.

Міністерство культури Франції виступило ініціатором законопроекту про новий податок на онлайн-рекламу, запропонувавши направляти отримані кошти на підтримку місцевих письменників, музикантів і видавців.

Google тоді засудив ініціативу, зазначивши, що інтернет-компанії створюють тисячі робочих місць, а таке рішення тільки сповільнить інновації.

У червні 2011 року французький парламент відхилив проект.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1839
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація